Jump to content

АВТОПИЛОТ. ТЕМПОМАТ 30лв


Recommended Posts

Айде колеги, организирахте ли се в Плевен. Аз си отложих всички ремонти за събота 09.07.2011, както искахте и съм готов да тръгна, само кажете каде в плевен да дойда и телефон на някой с който да потдържам връзка. Доколкото знам са към 300 км в едната посока, значи мога да съм при вас към 10 часа. кажете колко коли и какви са, за да се потготвя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 479
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Публикувано (Редактирано)

Има вече доста хора който искат да доида в софия да монтирам темпомати, тук ще събера никовете на хората който искат да дойда. Ще ви помоля да се чуете един с друг и да се разберете, каде може да се съберем и колко коли ще дойдат.

ако искате мога да дойда в събота на 16ти или още по-рано тази събота, ако колегите от плевен се откажат

bojjo

Колега ако имаш път към София ме имай предвид

0878799186 / 0889778817

с уважение Божо

patureto

И аз съм желаещ за темпомат,ако идвате към София и мен ме имайте в предвид.

0878944106 Иван

longman

Ето ме и мен,включвам се на мига,но поне още 2-3 коли трябват за да вържем бюджета

NIKO

некой нещо за НА София??

Редактирано от toshkov81
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, гледам за Плевен датата е 09.07.2011г. и не ми е удобно за това май при първа възможност ще ти гостувам в Пазарджик! ;) Ще следя ако се измести датата с някаква по-удобна за мен и ще предопредя ако ви гостувам в Плевен. ;)

Редактирано от streetracer1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има вече доста хора който искат да доида в софия да монтирам темпомати, тук ще събера никовете на хората който искат да дойда. Ще ви помоля да се чуете един с друг и да се разберете, каде може да се съберем и колко коли ще дойдат.

ако искате мога да дойда в събота на 16ти или още по-рано тази събота, ако колегите от плевен се откажат

bojjo

Колега ако имаш път към София ме имай предвид

0878799186 / 0889778817

с уважение Божо

patureto

И аз съм желаещ за темпомат,ако идвате към София и мен ме имайте в предвид.

0878944106 Иван

longman

Ето ме и мен,включвам се на мига,но поне още 2-3 коли трябват за да вържем бюджета

NIKO

некой нещо за НА София??

Колеги ако сте навити момчетата да идват към София,казвайте да се организираме.

Само ще помоля колегата ,longman, и колегата ,NIKO, да си остават телефоните номера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в плевен колегите се оказаха малко несериозни, така че ако искате в събота можем да доидем в софия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много исках да стане нещо, но сезона е малко отпускарски и всеки е на някъде пък и само за 4 коли не ми се искаше да те разкарвам. Да мине още малко време и ще се разберем тоя път сериозно. Ако има и други от Плевен / Ловеч и региона, които искат темпомат нека кажат и да измислим за по-нататък една събота.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ако сте навити момчетата да идват към София,казвайте да се организираме.

Само ще помоля колегата ,longman, и колегата ,NIKO, да си остават телефоните номера.

Longman i Niko давайте тел. и утре да звънкаме!Аз съм готов за тая събота на 9 ти

Редактирано от bojjo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в плевен колегите се оказаха малко несериозни, така че ако искате в събота можем да доидем в софия.

Чакаме двамата колеги да си дадат тел. и за 9 ти сме готови да ви звънкаме.Колегата каза че има гараж та така че остава само организацията.

А и може още някой да се обади!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен ми писа още един колега от София, който ще дойде ако се съберем в събота, Бройте и него bobb2003

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tonygti навит съм да се разкарам до Плевен някоя друга събота. Щом организирате нещо казвайте и ако нямам ангажимент съм на линия за темпоматче! :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен ми писа още един колега от София, който ще дойде ако се съберем в събота, Бройте и него bobb2003

Здр.колега,да се разберем направо за събота 09.07.2011 да идваш към София.

Всички колеги който искат да им бъде монтиран темпомат нека се свържат с мене да им дам точният адрес на който да дойдат в събота 09.07.2011г. gsm.0878944106

Редактирано от patureto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ключетата както виждаш са две, всяко има по 2 функции

долното фиксира скороста с която се движиш и после всяко натискане сваля 3 километра в час надолу.

горното връща колата на последната зададена скорост, и съответно всяко натискане повреме на движение с темпомат вдига скороста с 3 километра.

колата се изгаси от контакт последната зададена скорост се изчиства автоматично.

За твоята кола, нещата са в застой, понеже напоследък нямам никакво свободно време. Но и това ще стане, Щом съм го почнал.

Като натиснеш съединителя или спирачката темпомата деактивира ли се?

За а3 1.9 ТДИ AHF става ли?

Редактирано от joro09
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От днес и аз съм с темпомат.Много добре работи и мисля, че ще свали разхода на гориво извън града поне с литър.Големи благодарности, че ми откри една скоба, която опираше в пистовия ремък и щеше да го скъса точно когато не трябва :D .Препоръчвам го на всеки.Човека наистина си разбира от работата и е много точен.Ако имате нужда от авто ел услуги той е човека. :gruebel:

Редактирано от Hristo Dimitrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

благодаря за добрите отзиви колега, желая ти лек и безавариен път и само хубаво време на морето.

а сега на въпроса от предишния пост.

да като натиснеш съединител или спирачка темпомата изключва.

доста хора ме питат, затова смятам че тук е мястото да уточня.

Темпомата който монтираме на колите си е ОРИГИНАЛЕН ФАБРИЧЕН. още когато е излязла от завода, темпомата е монтиран в колата. той е софтуерен и е оригинален на производителя. Ние не правим никакви доработки и изменения.

само активираме тази функция и монтираме бутони за управлението и.

За а3 1.9 ТДИ AHF става ли? ДА колега СТАВА, когато решиш заповядай

Редактирано от toshkov81
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За колегите от София който искат темпомат,утре на 09.08.2011г.събота 10.30ч.,колега ще идва да монтира в София ,ако има още желаещи нека се обадят на телефон 0878944106,да им дам адреса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности от моя страна за монтажа на темпомата от Жорката и гостоприемството на Иван.

Мерси на колегата за хубавото мнение ако има нещо съм на среща,Жорката е много готин човек и много си разбира от работата,Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СУПЕР сте колеги. Благодаря на всички който се събраха в софия, и НАЙ-ВЕЧЕ на двамата ивановци, ДОМАКИНИТЕ.

ако някой иска почистване и ремонт на ТуРБИНИ, КОЛЕКТОРИ И ИНТЕРКУЛЕРИ НА СУПЕР НИСКИ ЦЕНИ, да се свърже с колегата patureto голям майстор е , а и също за центровка на ангренаж, :stupid:<_<:P

много се радвам че се запознах с толкова готини хора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, че се намесвам така в темата, но няма ли колеги от Благоевград с които да се организираме и да поканим колегата да ни монтира темпомати? :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, че се намесвам така в темата, но няма ли колеги от Благоевград с които да се организираме и да поканим колегата да ни монтира темпомати? :stupid:

когато се съберете ще дойдем колега.

темпомата става и на голф 3, пасат след 1995 и изобщо на почти всички видове ауди, фолксваген и сеат. намери още 3 твой приятели и ще дойдем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на Форд Фокус 2000 година, 1.8 дизел 90 коня става ли? Ако става, значи сме трима от Плевен и ще трябва да намеря още един. Айде колеги, толкова ли няма някой от Плевен, Ловеч и региона...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на Форд Фокус 2000 година, 1.8 дизел 90 коня става ли? Ако става, значи сме трима от Плевен и ще трябва да намеря още един. Айде колеги, толкова ли няма някой от Плевен, Ловеч и региона...

не колега , само марките който съм избройл по горе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами добре, ще те броя и теб. Значи с теб ставаме 4-ма. Само колегата да каже дали става на Голф 4 TDI 110 коня и на Beetle TDI 90 коня. За другата ми кола (Голф 4 PD 116 коня) е ясно, че става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...