Jump to content

Цялостни ремонтни решения


Recommended Posts


logo.jpg

 

Извършваме основни и довършителни ремонти на жилища - цялата гама от довършително-ремонтни дейности и вътрешни преустройства - ВиК и Отопление, Ел. Инсталации, фаянс, замазки, мазилки, зидарии, гипскартон, шпакловка и боя. 

СМР включват проектиране и дизайн, както и преустройство на помещенията съгласно действащите наредби - предлагаме цялостни ремонтни решения.

Извършените от нас ремонти са с безкомпромисно качество, обвързано с ясна цена, гаранция, срокове и договор.

Работим с доказали се фирми в годините, производители на качествена арматура, материали и инструменти. 

 

В годините десетки приятели и колеги от тук са ползвали нееднократно услугите ми и ВИНАГИ се стремя да оставя доволни клиенти

 

www.aquaservice.bg

 

Страницата във Facebook

GSM: 0878-434-350

Редактирано от VBI
По желание на автора
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само :) за Lube,истински професионалист в работата си ,препоръчвам го на всеки който има нужда от качествена работа на разумна цена :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мен супер позитивни отзиви от Любе :hilezh: - нагърби се с налудничавите ми идеи и всичко реализирахме на практика за нула време и на доста разумни цени :hilezh:

П.С. Любе, след 7- 8 седмици предлагам да почваме банята :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

В годините имам десетки приятели и колеги колеги от тук който са ползвали нееднократно услугите ми и ВИНАГИ се стремя да оставя доволни клиенти

...

Радвам се, че съм един от тях!

Любе, колкото и да съм ти благодарен за всичко, което си свършил в дома ми, все ще ти е малко!

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lube е изключително точен и коректен .

Удоволствие бе да се запозная с него .

Препоръчвам го на всеки , който има нужда от неговите услуги . :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е точен и коректен Любчо! И не го е страх от работа. Препоръчвам го с две ръце за ВиК ремонти. Дето има една приказка: "Където е текло, пак ще тече! ...... Ако не повикате Любе!" :multi:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Познаваме се с Любчо вече 6 години и мога само хубави неща за него да кажа.

Нееднократно ми е помагал за дребни проблеми, а през септември 2008 г. успя с хъс и голямо умение да отстрани грубите грешки направени от безмозъчни "майстори" при ремонта на банята ми. :):)

Оттогава канала работи перфектно, няма никакви миризми и изчезна неприятният теч към долната баня на съседите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любе е Джелезо!

Протече един търбляк при бойлера ми.

Обадих се, дойде след 35 минути в средата на работен ден

И подмени за нула време разпадащите се китайски "никелирани" колена и препечените пвц водопроводни тръби.

Само да спомена че и тръбите и бойлера са завряни на майка му в т'ва и реално не беше водопроводна а направо гинекологична операцията :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм много доволен от Любе, ползвал съм услугите му неколкократно и мога да кажа че работи , бързо, качествено и на уникално ниски цени, урежда и материали с отстъпка , малко са качествените майстори като него.:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

И аз съм ползвал услугите на Любо...

И аз така...

След като си поиграх на домашен майстор, опитвайки се да си монтирам сам водомер, се обадих на Любе. Колегата се отзова на момента и свърши работата перфектно. Адмирации за отзивчивостта и майсторлъка. Препоръчвам го.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любе може всичко :rolleyes:

Почнахме банята ми.

Като е готова, ще сложа снимки и мога да се обзаложа, че няма да я познаете- от невзрачна средностатистическа баня с прикрити зад гипсокартон проблеми, в момента е на етап 'грозното пате', а до края на май се очаква да стане лебед :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като е готова, ще сложа снимки и мога да се обзаложа, че няма да я познаете- от невзрачна средностатистическа баня с прикрити зад гипсокартон проблеми, в момента е на етап 'грозното пате', а до края на май се очаква да стане лебед :D

a на бас че може и да не стане :wall::lol::D

Благодаря ти за хубавите думи приятелю :P с каквото мога ще допринеса :)

Впрочем благодаря на ВСИЧКИ в темата ми, за мен е удоволствие да съм полезен :hilezh::) пожелавам Ви колеги да се търсим само за хубави неща :bia:

Редактирано от Lube
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Ако дойде да ми довърши сифона в кухнята, само тогава ще го похваля (пак) :hilezh:

Добра работа за пореден път :zustimm: , в удобно за мен време, въпреки наличен друг негов ангажимент- до седмица и снимки на готовата ми баня (останаха детайли, но нали те били най- важните :hilezh: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Още една средностатистическа баня в кв.Изток трябва да се срине и изгради наново.

След нея има още една ( ама там има бойлер).

Трябва да се погледне и да го мислим кога и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Поредният доволен от колегата. Всичко беше на ниво и свършено за максимално бързо време, въпреки трудностите които му създадах.

Продължавай все така колега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...