Jump to content

Цялостни ремонтни решения


Recommended Posts

Супер оценка за работата на Любо. Баня и кухня направени без проблем. Започваме трети обект най скоро. 

Ще пусна снимки от настоящия обект за референция. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Нека мнението ми го има и в официалната тема на Любе.
 

Огромни благодарности на @Lube и колегата му Румен. Изключително отзивчиви момчета. Реагираха в неделя и успяха да преборят проблема с две счупени спирателни кранчета в кухнята. Страхотни майстори!
Вече знам на кого да се обадя и да препоръчам за ремонти в баня и ВиК!!!

 

Благодаря @Lube

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...
Публикувано (Редактирано)

Здравейте колеги, немалка част от които с времето станахме и приятели, както някои от Вас знаят стартирах канал в youtube за ремонти където споделям своя опит, надявам се да помогна на всички желаещи да се учат на различните занаяти които аз съм усвоил и искам да споделя, желанието ми е и да вдигнем нивото като цяло на професията.

Знам колко е трудно да искаш да се информираш, а да няма откъде, надявам се да променим заедно това в българското интернет пространство.
Който се интересува от темата, ще се радвам ако ме подкрепи и се абонира.

 

 

Редактирано от Lube
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

@Lube  Любенце, абонирал съм се за канала ти и го следя още преди да пишеш тук.

Имам обаче една особена молба към теб:

Всеки четвъртък по БТВ и то в най-гледаното време от 21 до 22.30 часа се излъчва предаването "Бригада нов дом", което даже гръмко е наречено социален проект. Предаването се води от една застаряла п@ч@вра с огромно самочувствие и претенции, че помага на бедните и нещастни хорица. Зад всичко това се крият сериозни комерсиални цели и се експлоатира човешкото нещастие. Привличат се известни личности, които придават добър фасон, но явно не осъзнават, че въпросната госпожа ги използва с изключително користни цели.

Дори на лаик, като мен не му е съвсем ясно как се правят подобни ремонти за 5 дни и колко време ще изтрае направеното след такъв ремонт. Да не говорим за клоуните - майстори, които нямат нищо общо с теб и твоите колеги.

Ще ти бъда благодарен ако погледаш 2-3 епизода и направиш коментар на щуротиите, които вършат тези смешници. Лошото, е че ако го направиш в ютуб може да бъдеш санкциониран жестоко. Доколкото знам от познати въпросната Мария Силвестър има добри познанства навсякъде и може да създаде неприятности на позволилите си да я критикуват и обсъждат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Много отдавна не съм гледал предаването, всеки е свободен да казва каквото си иска без това да е истинно издържано и на йота даже Коко!

Много неточни неща са казвали, споделяли са ми колеги за пълни глупости изречени, но да ти кажа в напрежението и зора около видеата наистина може да се кажат някой неточности, и аз го правя, но го смятам и за атестация, ако някой гледа внимателно и коментира ще отговоря в интерес на правилноста! Не е лесно за аматьор като мен с тези видеа, те са абсолютно про боно и натоварването около тях е голямо, та оттам и грешките.

Но да ти кажа ремонт за 5 дни..., един кърти, друг лепи плочи, трети боядисва и това един връз друг...😵👀

От друга страна на една моя позната, сиромашка женица знам че наистина направиха ремонт без пара, та явно така се случват нещата, щото безплатен обед(ремонт) няма.

С други думи ако от там се опитваш да научиш нещо, не е сигурно какво ще се получи! Аз каквото съм научил нямам нищо против да го споделя, щото като са ми трябвали хора и идват с такива знания и познаване на материята щото 😫:eusa_wall:, абе и на 5-ма да дам, все е нещо! Нивото ни в България е кофти, строителството сякаш стана като последен пристан на неудачници...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...