Jump to content

Алармата ми спря да свири


georgetachev

Recommended Posts

Здаравейте, искам да попитам някой знае ли каква е тази аларама, спрямо показаните дистанционни. Колата я взех с аларамат и не ми е правила проблеми. Сега отключва/заключва, но не издава звуков сигнал. Също така и когато я задействам.Незнам къде мозе да е проблема. Ако някой има идея, моля да в сплодели.

post-19375-0-56506300-1299863696_thumb.j

post-19375-0-72553500-1299863707_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не си натиснал някое копче и да е в тих режим ? Тази камбанка червената на дистанционното за какво е ?Да не е тя да е изключила звукът ;) Сирената можеш да пробваш когато и подадеш 12 волта.Но когато подаваш ток се подготви да не се оцапаш от звука ако свирне :) :) :) Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Червения бутон на дистанционното най-вероятно е паник функцията на алармата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Червения бутон на дистанционното най-вероятно е паник функцията на алармата.

Червения бутон е наистина паник. Явно съм натиснал някаква комбинация и сега е в тих режим и немога да я върна в нормален. Незнам модела и.

Червения бутон на дистанционното най-вероятно е паник функцията на алармата.

Червения бутон е наистина паник. Явно съм натиснал някаква комбинация и сега е в тих режим и немога да я върна в нормален. Незнам модела и.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мене сирената е стандартна 12 волтова като от пазара така че пробвай вземи една от пазара за 5 лева и си я смени, защото всички български използват само говорител (рупор) докато всички китайски, тайвански и т.н. използват сирена (еднотонална, пет тонална) каквато искаш

Редактирано от nikom
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако сирената е здрава,пробвай да натиснеш едновременно бутоните за отключване и заключване при неактивирана аларма. При някои дистанционни това е комбинацията за влизане/излизане от "тих режим".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако сирената е здрава,пробвай да натиснеш едновременно бутоните за отключване и заключване при неактивирана аларма. При някои дистанционни това е комбинацията за влизане/излизане от "тих режим".

И така сега пробвах и не става. Трябва да разбера каква е алармата, модела и.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така сега пробвах и не става. Трябва да разбера каква е алармата, модела и.

Оправена е. Сирената беше изгоряла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...