Jump to content

Проблем с А6 1.9ТДИ 110к.с. СПЕШНО


Recommended Posts

Здравейте на всички . Бързам да кажа за проблема , защотото в понеделник ще ходя на елкон и да сравня мнения.

Значи Аудито е А6 1.9 ТДИ 110к.с. 1998г. накрая..

Проблема е следния -> Паля я и почва да работи като булгар ДТ 75 подавам газ и се тресе доста мотора. Когато тръгна изреждам 1,2,3 на пълна газ оборотомера се движи като охлюв .. Няма го като преди леко да зелепнеш на седялката. :stupid:

Наскоро си сменях ролки ремаци филтри (ALL) .

Възможно ли е да е прехвърлела зъб ? Мисля си за 3 причини запекла дюза , зъб , помпа .

Закачихме я с един приятел с VAG COM и даде грешка на "Start engine regulation" трием я в движение и пак се появява.

Това е като цяло ,ако някой се е сблъсквал с някой от този проблем нека каже или поне по диагнозата да си каже експерното мнение.

Благодаря Ви ! :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си сменявал ангренаж да се усъмниш в прескочил ремък, но иначе почти няма причина.

Цена не знам, но внимавай при кой ходиш. Иначе от умна дюза обикновено последиците са авариан режим, следователно намалена мощност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако преди смяната на ремъка си е била О.К.,много вероятно е, нещо да не е нагласено както трябва.Защо трябва да е прескочил "зъб",може би просто не е зацепен по правилата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Открихме проблема ! :dance:

Бултацето на помпата се е отчекнало и неможе да направи добро налягане и влиза в авариен режим и пада мощността.

Срещу скромната сумичка от 240 лв . в бош сервиз в варна ( базар орехчето ) ми го смени Дидо и се оправи и сега е всичко ОК :zustimm:

Благодаря на тези който са дали коментар :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...