Jump to content

"Национален Ауди Събор 2011"


verter

Recommended Posts

  • Отговори 730
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ей тук малко се поизложих http://www.vbox7.com/play:7429b19961 плочката на газовата,направо е удошила мотора,за другия път ще я махна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oт позицията на кибик - семкаджия искам да поздравя всички хора, участвали в изграждането на цялото това мероприятие и да пожелая всеки следващ събор да умножава доволните присъстващи многократно :hilezh::zustimm::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще бъда кратък и лаконичен тук:

Радвам се, че се видяхме отново с участниците в първия събор 2005.

1. Zbryovka - Диди

2. HITMAN - Ники

3. kokonai - също Ники(даже заедно пътувахме защото винаги сме свои хора)

4. Аз - също Ники

5. Независимо, че не се видяхме искрено се надявам да е бил дори за малко Любо-llliubo и съпрегата му Поли.

:hilezh::hilezh::flehan::zustimm:

Най-важното, което страшно ме зарадва е многобройното присъствие въпреки невероятно лошото време.

Длъжен съм да вметна и още две имена, които допринесоха много за АКБ в ранните години.

- liubo от Враца за неповторимата среща на хижа "Леденика"! :hilezh::flehan::hilezh:

- Ромката (kolio kioravoto prase), който организира втората по-сила - пловдивската група.

Радвам се, че се запознах с истинските приятели от Ямболската и Бургаската група, а за останалите запознанства просто имаше пречка.

Всички останали, с които се запознах да не чувстват обидени! :D

Повече не искам да казвам нищо и нека всеки умен човек прочете какво пише под аватара ми и какво в подписа ми!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На вас не знам какво ви е липсвало, но на мен много ми хареса танците. :hilezh:

Ами да, супер си бяха, но следващият път няма да те оставим да се измъкнеш толкова лесно от дансинга. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама някой се изявяваше като Веселин Маринов, кой ли беше, че не можах да го фокусирам. :zustimm::hilezh::hilezh::hilezh:

:hilezh:

Другия път може да организираме караоке, тогава ще го фокусираш цяла вечер сигурно! :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък да се оплача - никакво пиянство, никакви простотии?!?!? Та това не сме ние!!! :zustimm:))))))))))

Колешке,явно стаята ви не е гледала към паркинга :hilezh:

Специално за пиянството аз чух друго :hilezh:

И аз така :hilezh:

Ей тук малко се поизложих http://www.vbox7.com/play:7429b19961 плочката на газовата,направо е удошила мотора,за другия път ще я махна

Мен ако питаш,даже малко те размина Владо :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекъсва ти колата в ниските, Иване, ако я пипна още малко, трябва повече да тръгне!

За пиянството, само ако още някой спомене подобна дума в контекста на разговора и опорочи събитието ни, ще се караме! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тия дни ще ти я докарам да я пипаш колкото искаш :zustimm:

Имам едно 2.0 ТДИ дето чака разстрел :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекъсва ти колата в ниските, Иване, ако я пипна още малко, трябва повече да тръгне!

Добре му върви колата,кат за НГ :hilezh::hilezh:

Имам едно 2.0 ТДИ дето чака разстрел :zustimm:

Айдееее....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти хубаво ще врътнеш малко делкото и ще излизаш на ТДИ-то, ама аз какво да бутна че следващия път да има интрига с червената В4-ка :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти хубаво ще врътнеш малко делкото и ще излизаш на ТДИ-то, ама аз какво да бутна че следващия път да има интрига с червената В4-ка :hilezh:

Ице, не скромней, вие бяхте все на кантар, даже една гонка би :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ахахахаха.. да бе.. ама после Ники махна трупчето от под педала на газта :zustimm:

баси много върви това чудо неговото, а как и трещи... направо подскачах на седалката си. Евала и на Ники и на Явор за тази толкова истинска кола!

Влади ти оправяй А6-цата, че да отсрамваш 3.0TDI-тата следващия път :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз доидох малко накрая :zustimm: кам 5 часа защото бях на работа но от малкото видяно смело мога да кажя че беше много хубав сабор:hilezh: БРАВВВВВООООО , СТРАХОТНИ СТЕ :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

ахахахаха.. да бе.. ама после Ники махна трупчето от под педала на газта :zustimm:

баси много върви това чудо неговото, а как и трещи... направо подскачах на седалката си. Евала и на Ники и на Явор за тази толкова истинска кола!

Влади ти оправяй А6-цата, че да отсрамваш 3.0TDI-тата следващия път :hilezh:

Аз tdi-тата няма да отсрамя, не и на драг. Виж Stoil беше там и трябваше с него да се пробваш, че разбрах че другите 3.0тди ги точкувал с неговото А8 3.0tdi

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бяхме на море

Колега, вие да не си падате по силните усещания ... незнам как е било времето на морето, ама ... при нас беше бая бахър :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ако питаш,даже малко те размина Владо :hilezh:

Това имах предвид,че изостанах

Трябваше да го преслушам това АСЕ :hilezh:

Ами трябваше,затова другия път ще трябва да си сложим стикери с никовете си на някое от стъклата,то много коли,много нещо.За следващия път направо се чудя как ще се намерим,ако се съберат над 400 автомобила.Ще обикаляме колите да се търсим,като на пазар за коли :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...За следващия път направо се чудя как ще се намерим,ако се съберат над 400 автомобила.Ще обикаляме колите да се търсим,като на пазар за коли :hilezh:

Пистата в Калояново събира доста повече коли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...