Jump to content

Преден джам


Recommended Posts

Днес след 2 ч. висене в сервиз "Тандер" ми обещаха, че някога във времето от любим "Булинс" ще ми платят предния джам със монтаж и т.н. Работели по цените на някакъв сервиз "Тибо" или нещо от сорта - намирал се до Рамстора при вагон-ресторанта. Някой има ли впечатления от тях? Аз още се чудя дали да го сменям или лепя, ама ако слагат добри джамове може и да го сменя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са 20 за нещастие. Каза след 25 да питам по телефона, но мойта агентка ми каза 40. Изобщо кеф, май ще стана клиент на милиционера Кюлев.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес след 2 ч. висене в сервиз "Тандер" ми обещаха, че някога във времето от любим "Булинс" ще ми платят предния джам със монтаж и т.н. Работели по цените на някакъв сервиз "Тибо" или нещо от сорта - намирал се до Рамстора при вагон-ресторанта. Някой има ли впечатления от тях? Аз още се чудя дали да го сменям или лепя, ама ако слагат добри джамове може и да го сменя.

Аз си смених предното стъкло на А6-цата в ТИБО и останах много доволен! Професионално свършена работа!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

Имах и аз такова посещение :(

1. челно стъкло

Тибо( ако това е този до рамстор): крайна цена ~240 лв.

Кобра: крайна цена 140 лв.

Избрах Кобра ;)

Обаче нема щастие в тая страна

2. странично стъкло(предно ляво)

отидох с радост пак в Кобра

мамата и ебаха на вратата

:wink::wink:

:lol::lol::lol:

ония ден стъклото се откачи от механизма, ходих да му правя рекламация.

Резултат:

1. Казаха че пак ще падне.

2. мамата и доебаха на вратата :twisted: вече едвам се отваря

3. счупиха устройството за газ( дето се превкл. газ/бензин) - са сам само на бензин :wink:, немога да превключвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...