Jump to content

Части за Ауди А3, 1999г. (2 и 4 врати)


Recommended Posts

Тъй като лек-полек в последните няколко месеца постегнах колата, някои части, които подмених, станаха ненужни (а и само стоят и събират прах в нас). Част от тях са в перфектно състояние, други - с дефекти по тях, но и затова цените са, както вие прецените :). Пускам ги просто в случай, че на някого му потрябва нещо, а не разполага с нужните средства за такова в перфектно състояние, или просто му се иска да закърпи положението и не му пука толкова, колкото на мене например :blush:.
Продавам следните части за Audi A3, 8L, 2 и 4 врати, 99г.:

  • (Перфектен) Капаче на преден десен колан - капачето, което покрива колана в долната му част - перфектно състояние (Снимка 1).
  • Конзола на акумулатора с два бушона - конзолата е без горен затварящ капак, като третото гнездо (липсващия бушон) е изгоряло и, ако се използва, трябва да се байпасне (Снимка 1, Снимка 2).
  • Кутия под шофьорската седалка - липсва само предната затваряща част, иначе си пасва на мястото и се задържа там (Снимка 1, Снимка 2, Снимка 3).
  • (Перфектен - 7 кг) Ремус ASSO и гърне - ремус и гърне в перфектно състояние (Снимка 1, Снимка 2, Снимка 3, Снимка 4, Снимка 5, Снимка 6, Снимка 7, Снимка 8, Снима 9).
  • (Перфектен) Шофьорски колан с механизма - коланът е с целия механизъм и всички неща по него - наистина е в перфектно състояние (Снимка 1, Снимка 2, Снимка 3, Снимка 4, Снимка 5, Снимка 6).
  • (Перфектен) Топка за скоростния лост (само горната част) - топката е в перфектно състояние, но е без кожената част отдолу (Снимка 1).
  • Конзола за управление на стъклата (шофьорската врата) - не работи единствено копчето за забрана за затварянето на задните стъкла. Всички останали копчета си работят перфектно (Снимка 1).
  • (Перфектен) Моторче за отваряне на предно шофьорско стъкло (става само за А3-ки с 2 врати) - в перфектно състояние.

Цените са изцяло по договаряне като имам само горе долу орентировъчни за няколко части, тъй като са просто като нови, а за други съм готов да ви ги пратя само за ваша сметка, ако не сте от София :). По всяко време може да се свържете с мен, като координатите са ми:

  • Телефон: 0878 99 26 45;
  • Skype: zanio_
  • Email: zdravko.nestorov@abv.bg
  • Лично съобщение

Тъй като живея в София, за доставка в града, лесно ще се разберем за някакъв начин :), но ако е за извън - изпращане с Еконт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...