Jump to content

Проблем с trip computer Audi A4 2003 1.9. TDI


Recommended Posts

Здравейте колеги, преди няколко месеца купих Ауди-то и не мога да се справя с проблема с трип компютъра, не отчита разхода на гориво и колко километра ми остава до зареждане. До колкото знам има 3 или 4 позиции но при мен седи на първа позиция на 2000 КМ... и рядко като натисна педала на газта ми падат километрите после пак застават на 2000 КМ. ако има вещи по темата нека помогнат... :zustimm:

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, преди няколко месеца купих Ауди-то и не мога да се справя с проблема с трип компютъра, не отчита разхода на гориво и колко километра ми остава до зареждане. До колкото знам има 3 или 4 позиции но при мен седи на първа позиция на 2000 КМ... и рядко като натисна педала на газта ми падат километрите после пак застават на 2000 КМ. ако има вещи по темата нека помогнат... :zustimm:

Благодаря предварително.

Колега моят "трактор" от подписа правеше същия проблем ,беше се зацапала една букса под кората на багажника,почистих я и се оправи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ако ми кажеш каде се намира точно тая букса и как да сваля кората, цена няма да имаш :flehan:

Ами под кората там където е резервната гума има едно черно кръгло капаче с диаметър около 20см.Като го махнеш там се намира буксата :flehan::bia:

Не съм добър в обясненията утре ще го цъкна с тела и ще кача снимка да видиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами под кората там където е резервната гума има едно черно кръгло капаче с диаметър около 20см.Като го махнеш там се намира буксата :zustimm::hilezh:

Не съм добър в обясненията утре ще го цъкна с тела и ще кача снимка да видиш

ЕЕее супер колега.. хайде ще чакам, дано и мойта букса да е на същото място като на твойта 6-ца и дано да е от бусата че иначе страшно много ме дрази че стои на едно място. Един приател ми каза че може да е нещо от таблото и ако проблема идва от таблото ще трябва да се замени с друго което не е евтино ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
  • 3 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...