Jump to content

Audi A4 in USA


Recommended Posts

Здравейте ,

Предстои ми покупка на втора кола . Живея в САЩ и искам да си купя Ауди А4 2003,2004 като се двуомя между 1.8т и 3.0 . Чета доста по темата , но тук нямам човек до който да се допитам за съвет за тукашните проблеми при тези мотори . Искам да е куатро . Ясно ми е че 3.0 е по добре , но е и по-скъп /особенно тези с по-малкото мили / . Ако знаете за някакви "дефекти" които си се показват с течение на времето , ще се радвам да ги прочета , и ако може да ме посъветвате при оглед и тест драйв на колата на какво да обърна по-голямо внимание . Не бързам с покупката на колата , имам достатъчно време да избирам до Май месец .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по-добре 1.8Т - живях 7 години там и още имам три ауди-та там. ако искаш се обади на 0889659182 , ще те свържа с компетентен човек в САЩ , който ще ти обясни всичко...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по-добре 1.8Т - живях 7 години там и още имам три ауди-та там. ако искаш се обади на 0889659182 , ще те свържа с компетентен човек в САЩ , който ще ти обясни всичко...

Яко чета и събирам инфо засега :) ,че има и добри отзиви , ама много проблеми чета че са със скоростната кутия и мотора на 1.8т :( , но тва може да се случи с всяка марка :) така че ....... продължаваме да четем и търсим :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...