Jump to content

Въпрос за окачване на а4 б5


dji dji

Recommended Posts

здр колеги,понеже от скоро съм горд собственик на а4 б5 авант 1.9тди 110коня,забелязах нещо което постоянно ме гризе.Та искам да попитам за окачването на а4ката,понеже забелязах други комбите,които са доста по ниски от мойта,не ми се вярва всичките да имат спортно окачване,даже едната я огледах и е с черни пружини пак,моята при тях седи като джип,и като я погледна отстрани предницата е леко по-висока и това най много ме дразни.Интересува ме колко вида окачване имат а4 ките,и какви пружини мога да тарся за да стане леко по ниска.тези които са по ниски с какви пружини са.ще съм благодарен някой ако обясни...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега,аз карам същата машина и по едно време в главата ми изникна точно обратния вариант на твоя въпрос! :hilezh:

В последствие се поинтересувах колко вида окачване има Б5,поразрових се в нет-а и попаднах на тази информация Моят сайт От тук разбрах че модела на моето окачване е 1ВЕ,след малко ще кача и снимки! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така изглежда 1ВЕ

DSC00887.jpg DSC00888.jpg

ето и разликата м/у 1ВЕ отдясно и 1ВА отляво

DSC00901.jpg

Дано да съм бил полезен. :rolleyes:

Редактирано от JoeVR
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм с 1ВЕ - но съм с В5 авант фейслифт. Колата е много стабилна но на мен ми е ниска. За това сега търся вариант за 1ВА - ако някой иска можем да направим бартер... :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

значи мойто е 1BA,колега може да се направи бартер с пружините,като гледам сме доста далеч един от друг...А да попитам има ли разлика в амортисиорите,може ли да се заменят само пружините...

Редактирано от dji dji
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...