Jump to content

Инсталация и халогени


sex_niki

Recommended Posts

Здравейте колеги имам 2 въпроса!

Защо гледам имам а4 които имат букса и бутон на таблото за халогени,а тя няма опред на броната?

Тези които нямат бутон явно нямат и инсталация цяла ли или на оделни парчета е от таблото до броната?

Понеже искам си сложа халогени,а нямам бутон и се интересувам коя част от инсталацията даси търся?

Изкарах касетофона да видя за букса одзаде,но неможах да намеря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако под халогени имаш предвид фарове за мъгла - провери дали не са ти в самите фарове - до 98 година на А4-ките фаровете за мъгла са вградени във самия фар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта е 98г октомври ама нз за фаровете щото мойте са angel eyes и нямам бутон на таблото! За това питах дали мога си сваля инсталацията понеже съм чувал,че на оделни парчета исталацията?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намираш си един бутон и си правиш инсталацията.Първо си виж бронята дали има места за фарове за мъгла,че твойта май преди фейса беше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продава някви китайски решетки с халогени! Абе проблема не е броната ак отреба ще я смена! Искаше ми да взема инсталация донор за халогените даже и инсталацията за погрев на седалките,че след време ще искам и тях да оправя. :) Мисля,че този вариант ще е по лесен от колко да побългарявам с кабели,релета бушони и прочие

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...