Jump to content

халогени


boris6

Recommended Posts

Да. Ако питаш за фаровете за мъгла. Има фарове с вградени такива. Или фейслифтова броня, но не знам дали не се преправя нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

искам само да си взема халогените, ама не ми е ясно как става връзването...

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега имаш ли бутон на таблото за халогени? Продават такива готови с решетките преди време и аз пуснах тема за инсталацията,но никой не каза дали е заложена фабрично след като я нямам бутон! http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=140537&st=0&p=2020631entry2020631

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

значи малко късно виждам темата аз си сложих халогени с решетки от а4 б6 на бронята на ауди а4 б5 преди фейса с преправяне на решетките става от близо си личат че са направи си сам но от 2 метра седят все едно са оригинал ще пусна снимки тея дни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да пусни снимки че и аз мисля тази интервенция да си слагам такива фарове за мъгла на мястото на решетките. А и да ви питам за мнението Ви за ксенон на тези фарчета как Ви се струва. И при мен няма такъв бутон само за предните фарове за мъгла ще ги вържа на бутона за задните + като дам на дълги да светват и халогените.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

одеве беше тъмно и не я снимах но утре вече ще се постарая ами нямаш инсталация трябва да си прекараш да ти кажа ксенона трябва да е най-жълтият защото иначе се губи смисълът на халогена знаеш как черния асвалт поема синята светлина най добре си го оставяш на хубави крушки жълти и това е поне одеве карах в мъглата добре се понасят жълтите крушки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...