Jump to content

Сако и Панталон


Recommended Posts

Здравейте колеги , наближават Абитуренските балове и понеже моят мина , хаха реших да си продам сакото и панталона.

Така ще започна от САКОТО Мартката е Climber. аз спецялно не знаех но сигорно е известна понеже не бяха никак ефтини ... размера на сакото е "50"

Панталона е също Climber а размера е 32/34 !

Ще съм напълно честен когато ги купих си правих сметка ,че ще са хубави и скапи за да може да си го нося и като излизам по барове ... Ама е на панталона ми е тесен сакото малко...

Единствено сам ги слагал на бала ми , след това на празника на студентите реших да ги сложа но .. не ми ставаха ... Висок съм 1,73 и тежах около 75 кг когато ми бяха помярка , искам да отбелеца че сакото и панталона са спортно елегатни панталона е разтеглив и може да се носи по много начини може да се носи по талото и саответно ако си по слаб да стой широко много са модерни ! спецялно аз не обичам обикновените костюми .

Нявмат абсолутно никакви забележки нито Сакото нито Панталона !

Цената на панталона беше 175лв на сакото 245лв ! в магазина се ползваше отстъпка за Абитуренти 10%

Цената която им търся е по спорозумение но в никакав случай няма да е тази която сам ги купил !

ще кача снимки след малко !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Ето линк към снимките > http://stoilkroejov....739777.29969797

Цената е около 300 лв.

Мисля че, цената е разумна ако вие не мислите така ще се оверите сами като отидете да пазарите !

Редактирано от Stoil_Kroejov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...