Jump to content

Audi 1.8s VS Bmw 1.8i (Продължението)


Recommended Posts

Та...така и не разбрах защо се изтри предишната ми темата,или съм малоумен или не трябва да пиша за състезания в тема "Оптичен и силов тунинг. Фина настройка, състезания." :steinigung: ,Но както и да е...ТА на въпроса от предишната тема (http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=143830&st=0&p=2055249entry2055249) :rolleyes::hilezh:

Най-накрая се пуснахме даже 2 пъти и резултата беше един и същ.

Тръгването взима Аудито (на 2 хил. оборота без въртене на гуми) и при всяка следваща предавка (с леко отпускане на педала на газта между смяните)скача с по 30-40 сантиметра пред БМВ-то и така до 100-110 км.,след което бавареца си ме настига и даже минава :hilezh: .

И двамата бяхме на Газ (поне аз де,той каза че също ще е на газ),и двамата се борихме за победата до дупка.

Иначе Аудито е с 15" а БМВ-то с 17" джанти (което според мен му изигра доста лоша шега),но все пак е и с 25 коня отгоре.Не може да се каже ,че бавареца е издухан ,защото е адски добре потдържан (естествено ,че и Аудито ми не пада по назад :zustimm: )

Та напук на всички които ме "Укоражаваха" показах,че не трябва да се съмняват в марката Ауди,защото тази марка има душа и винаги ще намери как да те зарадва :respekt::flehan::dance: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...