Jump to content

Продавам Кристални фарове Angel Eyes + две решетки за А4 до 99г.


Recommended Posts

И така колеги,продадох си колата и си свалих някой работи от нея,че и без това я дадох без пари :) Сега се продават изброените неща,защото ще си прахолясат така. Кристални фарове Sonar с Angel Eyes,лупи и монтирани "вежди" на тях комплект.Купувал съм ги 360лв. миналата година+40лв.за веждите.Фаровете са без моторче за регулация ,но имаше монтиран ксенон на тях от който си свалих баластите и съм оставил само крушките H1.Не са пастирани никога и са в идеално състояние.

Продавам и три решетки/маски/ от предния капак!2бр.оригинални с емблемата и тунинг варянт без емблема.

Цени:

Фарове - 200лв. комплект със вежди,букси,кабеляци и крушки както ги виждате на снимките.

Решетки - 20лв. за брой,независимо модела със или без емблемата.

Снимки:

yick.jpg

vvnp.jpg

dka5.jpg

8php.jpg

xbb3.jpg

g1kf.jpg

lwzc.jpg

zqfp.jpg

yui4.jpg

vehj.jpg

y6uz.jpg

mkhp.jpg

За въпроси,коментар на цените или каквото и да било,може да се свържете с мен на Л.С скайп или тел.

Аз съм Алекс от Благоевград,тел. ми е 0895 421 662 скайп: foxooo4

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

И така колеги,продадох си колата и си свалих някой работи от нея,че и без това я дадох без пари :) Сега се продават изброените неща,защото ще си прахолясат така. Кристални фарове Sonar с Angel Eyes,лупи и монтирани "вежди" на тях комплект.Купувал съм ги 360лв. миналата година+40лв.за веждите.Фаровете са без моторче за регулация ,но имаше монтиран ксенон на тях от който си свалих баластите и съм оставил само крушките H1.Не са пастирани никога и са в идеално състояние.

Продавам и три решетки/маски/ от предния капак!2бр.оригинални с емблемата и тунинг варянт без емблема.

Цени:

Фарове - 200лв. комплект със вежди,букси,кабеляци и крушки както ги виждате на снимките.

Решетки - 20лв. за брой,независимо модела със или без емблемата.

Снимки:

yick.jpg

vvnp.jpg

dka5.jpg

8php.jpg

xbb3.jpg

g1kf.jpg

lwzc.jpg

zqfp.jpg

yui4.jpg

vehj.jpg

y6uz.jpg

mkhp.jpg

За въпроси,коментар на цените или каквото и да било,може да се свържете с мен на Л.С скайп или тел.

Аз съм Алекс от Благоевград,тел. ми е 0895 421 662 скайп: foxooo4

Фарове комплект 160лв. Цените на решетиките си остават непроменени!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...