Jump to content

Проблем със скоросната кутия или съединител на ауди с8 2002


igracha

Recommended Posts

Здравейте голеги.Нуждая се от помоща ви!Имам проблем със кутията боксува ми съединителя."по подробно да ви обясня":преди 3 дена кат чакам светофара да ми светне зелето я превклучих на наутрална после и 4 секунди преди да тръгна я превкйучих на директна и след като тръгнах усетих че колата преди да се изфорцира както трябва ми сменя предавка.усеща се,че боксува съединител и едвам я прибрах без да я форцирам и да лашкам кутията.Днеска ходих до един сервиз да питам,но беше затворен до 29,пък аз откачам и се чудя от какво може да е.Мерси че ми оделихте време и внимание ......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Да 1400 лв ......... Оправиха ми я.поставката на съединителните дискове са е счупила е за това са се разхлабили и боксува! Смениха оса дискове масла оплатнения ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Колега и аз имам същия проблем , вчера на 3 пъти ми се случи .... след като запаля колата и понеча да тръгна , изведнъж забива все едно предните 2 гуми са спукани .... като превключа на на паркинг и върна отново .. се оправя , мисля днес да отида до Венци в Овча купел .... ти къде си прави кутията?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...