Jump to content

Navi plus RNS-E


Recommended Posts

Как става замяната на навигацията с червения екран(монохромен) с Нави Плюс РНС-Е с цветния дисплеи.Само трябва да се заменят модулите или има и някакви други особености за да заработи всичко нормално.А4 Б7 2007г.

Редактирано от manchorov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще имаш нужда и от ГПС антена, може и after market да я вземеш по 20-на лева са. Трябва да я монтираш за арматурното табло има една метална пластина, като съм гледал в разни сайтове там я слагат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с каква точно си с такава ли cimg5809-6236288109989840731.JPGтрябва да имаш зависи къде ти е навигационния модул, ако е отзад в багажника ще ти трябва удължаващ кабел

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕЕ супер.Значи само се купува цветната,сменя се и всичко си тръгва нормално.Мерси колега дано да е наистина така :))А за какво е сивата букса над жълтата лепенка,която липсва на горната снимка?

Редактирано от manchorov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се поразрових в нета,и маи не е толкова просто.Ще трябва да се прекодира с ваг-ком.В буксите също може да се преправят някои неща според зависи какви екстри имаш в колата (мулти волан,ЦД,блутут.....)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

елементарни са кодировките просто трябва малко да прочетеш из нета и да имаш кабел, аз ползвам един от 20 лв http://prodavalnik.com/vag-com-diagnostichen-kabel-za-vw-audi-skoda-seat-409-1-vcds-lite-1-2-full-i29657911 и върши перфектна работа, прати ми мейла си на ЛС и ще ти пратя PDF файлове с кодирането и с монтажа на РНС-Е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...