Jump to content

Проблем с таблото след поставяне на ксенон а3 8l 1,6 AKL


dimitar_peev87

Recommended Posts

Здравейте колеги и за много години първо... преди 2 дни си сложих ксенон и на късите и на дългите светлини ... :zustimm: свети много добре, но след като го поставих, при светването му ми изгасна таблото и ми се нулира брояча на километража (все едно съм вадил акумулатора) :wall:  ... после се оправи, но сега след като пусна фаровете и по-често като дам на дълги ми загасва за момент таблото и в последствие пак светва!!! Дайте идея от какво може да е и някой имал ли е подобен проблем? Благодаря предарително  :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, знам че на дългите светлини на H1 си има маса, така че не знам дали е от това, но може и това да се погледне и понеже не разбирам много много ксенона е HID и ето го същия да видиш с какви параметри е ... http://www.hid.bg/Super-HID-Balast



Ето го точният комплект за късите H7...за дългите е същия с H1 крушки ... http://paoloauto.com/index.php?lang=Bulgarian&page=Shop&id=1091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, само да споделя при мен какво се получи, когато сложих ксенон на късите (колата е А3 1.8Т). След поставянето му, при включването на късите светлини на таблото ми светваше лампичката на ABS-а, това бе всекидневно. Проверих дискове, накладки, сирачна течност и какво ли не. Накрая махнах ксенона и нямам никакви проблеми с лампичката на ABS-а, така и не разбрах какво се случваше.

Дано ти разбереш от какво идва проблема ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ми колеги благодаря за съвета  :zustimm: и без друго май започвам да се ядосвам само с него... но не може другите коли да могат да си действат с ксенончето без ядове, а ние да не може... :steinigung: трябва да има начин...днес четох някъде за увиване на кабеляците на ксенона с готварско фолио и мисля да пробвам, ама не ми остава време много много ...тези дни ще пробвам и ще ви кажа какво е станало... а иначе нещо като имитация гледах на ксенон...нещо такова ли ще ми препоръчате да си сложа? ...  :huh: защото с моите старите обикновени крушки нищо не се вижда въпреки че светят правилно



а колегата jukata79 ...  ти защо си ходил по сервизите за твоя...заради същия проблем ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колега проблема беше същия като твоя,даже след време ще почне и часовника да забавя.Колега провери и бушоните че при мен и бушоните ми се стопиха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...