Jump to content

Продавам ауди а6


Recommended Posts

Марка: AUDI
Модел: A6
Двигател: 2.5 TDI 150 к.с +чип

Дата на производство:07.1998г.
Пробег: 190 000km
Цвят: синъо-зелен метаалик
Екстри: 

Климатроник, Ел.стъкла, Ел.огледала, кожен салон,подгрев на седалките, Ел.седалки, навигация, Алуминиеви джанти, ел. шибедах,памет на шофъорската седалка
, ABS, , Airbag, Ксенонови фарове, Халогенни фарове, ASR/Тракшън контрол, Парктроник, Аларма, Имобилайзер, Центр. заключване, Застраховка, 
Автопилот, Серво управление, Бордови компютър

Други:
КАТО НОВА.Колата е обслужена.В перфектно техническо състояние и идеална ходова част. Колата е без никакви забележки по салон и двигател.Ксенон, заден парктроник,двузонов климатроник, оригинални стелки, Перфектен автомобил , всичко по колата работи.

Забележки: Няма
http://nfs.mobile.bg...ls&slink=5b7gbf

Цена: 4500лв


За контакти: Л.С. , ТЕЛ.0885864871-данчо 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега струва ми се занишена цената на колата да няма нещо скрито :blush: Каква е скоростната кутия, че не ги разпознавам много. Има ли зuмни гуми?

Редактирано от waterboy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колега струва ми се занишена цената на колата да няма нещо скрито :blush: Каква е скоростната кутия, че не ги разпознавам много. Има ли зuмни гуми?

колега на колата и няма нищо всичко и е ок,но ми трябват пари и за това съм я пуснал на цената  с която ще се разделя с нея.скоростната кутия е сменена и обслужена превключва без да се усеща, стартера и алтернатора са ревизирани по време на смяната на кутията и без това се свалят,ремъците са конти ролките ина сменен термостат-бер,водна помпа хепу,гнп-то протече преди нова година и то е ремонтирано.колата се продава без джантите с които е на снимките а със оригиналните и със зимните гуми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...