Jump to content

Продавам Ауди Б4 на части комби ABK 115 к.с.


Recommended Posts

Колеги доста части имам както за комбито така и за седан.Предния капак, фаровете, предната броня, калниците, дръжката на задната врата, кутията на филтара, главата на мотора са продадени. Имам и компютар за 90-то коня мотор. Ще помагам с кавото мога пишете тук или званете на 0882611823 или 0897090191

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колеги доста части имам както за комбито така и за седан.Предния капак, фаровете, предната броня, калниците, дръжката на задната врата, кутията на филтара, главата на мотора са продадени. Имам и компютар за 90-то коня мотор. Ще помагам с кавото мога пишете тук или званете на 0882611823 или 0897090191

От днес пак имам налични преден капак, калници, фарове и броня и саответно цените са : ПРДРН КАПАК с карбоново фолио и леки забележки 70лв; КАЛНИЦИ с забележки 20лв.бройката; ФАРОВЕ направо като нови само на левия едната щипка от долу е счупена но си е там 30лв бр; БРОНЯ ПРЕДНА без решетки 50лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Огледала ел. ляво и дясно по 20лв. бр.; Пълен комплект долни лаисни ( в долната част на враите) доста запазени 60лв; Лайснички под фаровете лява и дясна с здрави щипки 15 лв. за двата броя;

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...