Jump to content

Смяна управление на климатроник за А3 8L с Facelift


Ka_men_

Recommended Posts

Разгледах всички теми, но никъде няма описано кои управления са взаимно заменяеми, и може ли това да стане изобщо? Може ли стария климатроник с двата дисплея да бъде заменен с този от фейслифт с единия дисплей. Има ли колеги които са го правили и променяли ли са нещо по инасталацията. Аз пробвах да го заменя, но и двете управления от фейслифта, които прабвах  не тръгнаха изобщо. Мойстори гледаха и казаха, че е невъзможно. Нека който го е правил да пише, или който знае как да помогнем! Колата ми е 2000г. преди фейслифта, управлението е с номер 8L0 820 043 M                          

Пробвал съм фейслифтови с номера:

8L0 820 043 J от 2000г.- не тръгна

8L0 820 043 H от 2002г.- не тръгна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при него ходих лично, говорих ме, но и той каза, че е по вероятно тази манипулация да е невъзможна. Управлението няма да работи коректно, или няма да управлява клапите правилно или може да не включва компресора на климатика. Нека ако има колеги, които са го правили да пишат, или ако има някои който може да го направи да пише ще си платя каквото струва. Днес пробвах управление от А4 Б5 facelift , с номер 8D0 820 043 М при което всичко тръгна и работеше коректно , но не искаше да включи компресора на климатика. Идеята е видях от тази тема   

http://www.audi-sport.net/vb/a3-s3-forum-8l-chassis/208161-s3-8l-1999-climate-control-swap-facelift.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8L0 820 043 B е взаимозаменяемо с 8L0 820 043 М. Пробвано, защото сменях моето преди няколко дни и работи. 2000г преди фейслифта съм, за сега не съм забелязал проблем - върти всичките клапи, когато натисна съответното копче, чува се звукът от движението им, но не съм наблюдавал клапите визуално. :zustimm:

 

Извинявай, недочетох всичко. Аз съм заменял едни и същи (от преди фейслифт) модули. Не съм сигурен дали ще тръгне това, което ти искаш, но все пак успех.

Редактирано от darknessevil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...