Jump to content

Въпрос относно апарати от А8 D3 4.2


itolev

Recommended Posts

Някой с Ауди А8 D3 2004-2009 4.2 може ли да ми каже дали кара със 17-ки джнати и е с такива апарати ? Предполагам предните дискове са 360мм x 34mm

 

aa0111_img_8514.jpg

 

Другото което ме интерсува е дали някой може да ми каже какъв е размера между тези две дупки, понеже ще се опитам да ги набутам на A6 2007

 

aa0111_img_8515.jpg

 

 

Мери предварително.

 

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Могат да се сложат зад някой 17ки, не всички модели обаче са достатъчно отворени отвътре.

Ето една доста отворена суперлегера.

035524888.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ще видя дали монтажа към шенкела е плъг енд плей. И след това ще проверя зимната 17-ка дали мога да я набутам. Ако стане.. Ще бъде доста добре.

Ако само в джантата е проблема. Просто другата година ще мина на 18ки и 17-ките си отиват. Защото лятото си карам с 19ки и без това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя не може да се засили толкова, за кво са ти големи спирачки въобще? На апаратите от 4.2 в 4ф 17-ки не влизат, та на такива от а8 ли ще влезнат? А и при 4ф-те 3.2 и 3.0тди са е по малки лагери на главините, при 4.2 и с6 лагерите бяха еднакви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4.2 е с 347мм диск при а6 4F и 17-ки влизат, ама не издържа на напъна.. Та за това сега спирачки от а8 ще тестваме щото при s6 вече се отива на 380мм дискове + друг шенкел и т.н. Дажнтите ще ги разкарам ако другото стане без смяна на шенкела. Иначе бронираните а6-ци са с 360мм диск и същия такъв апарат като от а8, и почти съм сигурен, че тази дето гледах беше със 17-ка джанта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...