Jump to content

Проблем с тв тунера


bigbass

Recommended Posts

Проблема  е че изчезва от време на време  десния  канал  а аз има на AV 1 aux   пробвах  сички букси  в багажника и в жабката  расих разкачах и не се оправя  и някои дали може да каже вариант за махане на защитата  по време на движение


:wall:


:wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаш да кажеш че звука от дясно не работи (от време на време)? Само на AUX-а ли ти се получава или като слушаш радио/CD? Ако за това говориш де, понеже усилвателя прави подобно нещо когато му се активира component protection-a (един колега го бори това скоро), но доколкото знам си отказва съвсем подаването на звук към дясната част.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

76300700143201 това ми е номера и ми дава  код 00421  КОИТО НЕСТАВА ИМА ВАРИАНТ ЕДИН МИ ИСКА 50ЛВ ДА ГО РАЗГОДИРА АМА НЕДАВА 100%  ГРАРАНЦИЯ  ЧЕ ША СТАНЕ  НЯКВИ ДРУГИ ВАРИАНТИ ЗА РЕЗАНЕ НА КАБЕЛА КАМ КМ ТО


дали да купа  друг тв тунер

Редактирано от bigbass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш ваг-ком пробвай това което колегата ти даде. Ако не дай на друг да пробва. С рязане на кабела най-много да почне да набува грешки. Но преди това се оправи с тунера да не се налага да го сменяш и отключваш повторно.

Аз имам свободен тв тунер, мога да ти го дам да пробваш дали е в него проблема, ако не е ми го връщаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...