Jump to content

Помощ за активиране на борд компютър


Georgi_Yulev

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Трябва ми помощ за активиране на борд компютър за Ауди А3 1.9 тди 8 клапана 2001 110 коня.Обърнах целия интернет, но не мога да намеря повече информация.

Така значи, имам таблото с големия борд, лостчето за чистачките със бутоните.Таблото е от бензинова кола, но съм изключил имобилайзера и колата си работи без проблеми, оборотите ми са в повечко, но не ми пречи.Кабелите уж съм свързал по схема, но ако някой има нещо по въпроса може да подхвърли (за проверка, все пак проверката е висша форма на доверие)

Та някой ако може да помогне ще бъда изключително благодарен!

Като диагностика ползвам Launch x341, която върши почти същата работа като Vag Com.

П.С.В момента борда ми показва оставащи километри с горивото в резервоара, но нито ресет нито някой от бутоните работи.

Благодаря Ви предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май разбрах какъв е проблема, екуто няма връзка със таблото.Ще го караме така :)Ако го направя ще напиша, какво точно съм направил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да си пуснеш кабели за 3тата букса. А и не е много удачно да караш с бензиново табло, понеже и самият му софтуер е различен...

Редактирано от Gorad
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти може ли да ми кажеш от къде да ги взема тези кабели?Уж го прекодирах за дизел, но нямам проблем засега.

Ако имаш предвид кабелите от ръчката до таблото взел съм ги и са монтирани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...