Jump to content

Audi Q5 tfsi 2.0 , Fsi 3.2 за триене


Recommended Posts

Здравейте преди време пуснах подобна тема за дизеловите варианти но поради ред причини по скоро клоня към бензиновите варианти и дефект ( или нещо подобно ) с това че е с верига и се случвало тя да "прескочи" или нещо  ( не си спомням точно как го обясни ) и да отиде целия двиг ред на мисли имате ли някаква информация за подобно нещо ? Нещо да знаете за мотора 3.2 Фси ? ( с верига или ремък ?)Важно смятам да отбележа е че смятам да сложа газова уредба от последно поколение която гори бензин + газ ( мнения за това също ? ).  Иначе за конкретната обява която харесах доста е. Ауди кю 5. 2.0 тфси ръчни скорости 2009 година. На 125 000 км купена и внесена преди 3 месеца от Италия (километрите са трудно доказуеми тъй като човека дори ми каза че само първите 2 или 3 госини е поддържана в официален сервиз и при проверка на рама ще излезне че към 2011 (мисля) е на 50 000 км. Така че е доста възможно да е на 150 000+ . Състоянието поне от снимки изглежда обаче изключително добре , шофира се в момента и е движение с бг регистрация . Просто се намира супер далеч от мен и трябва да бия 300км само да е видя така че събирам възможно най- много информация първо .) случайно някой ако има информация и за infinity 2010 ex 35 / 37 бензин или Мазда cx 5 2013 ? Общо взето съм свел избора до нещо от тези трите ( най много клоня към Ауди ) видял съм ги на живо и трите ми харесват доста . Всички мнения биха били полезни , благодаря :) 

Редактирано от N0pr3s3n7
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...