Jump to content

Конденз на климатроника


s_sag

Recommended Posts

Колеги,климатроника ми вкарва влага,когато се пусне на студено. Мисля ,че ми е запушен конденза,защото под колата не капе. Търсих отвора в двигателния отсег,но не мога да го намеря. Някой да знае къде е изведена тръбичката на конденза? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Немога да я открия,мисля да не е изведена в подкалника. Рових в нета ,но немога да намеря снимки колега,за да се ориентирам. Нз дали има значение двигателя-1.4 бензин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Здравейте. Видях че тук се разглеждат странните проблеми на возилата ни. Не съм сигурна че въпросът ми е за тук но все пак ще споделя моя проблем и ако някой може да помогне ще съм много благодарна.  Та да си кажа направо какво стана. По време на пътуване с включен на горещо климатик купето ми се изпълни с пара и се получи страшен конденз по стъклата. Буквално на сляпо карах докато не изключих климатика и не отворих прозорците.  Покарах известно време така. След десетина минути реших да включа пак климатика. Отново се запотиха всички прозорци. На какво може да се дължи това? Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пара в смисъл горещи капчици роса?Я си виж охладителната течност, антифриза де, да не ти намалява, другото , което се сещам е, смени си филтъра на купето.Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...