Jump to content

ПРОДАВАМ: АUDI А4 Б5 AVANT. 1.8 ADR - ГАЗ/БЕНЗИН.


Recommended Posts

Здравейте, иска ми се да купя по-висок клас кола и затова пускам моята за продажба.
Колата е Ауди А4 Б5 – Комби.
 1.8 ADR 1996 г. – ГАЗ.
Гр. Пловдив.

2.png3.IMG_5050.JPG4.IMG_5047.JPG5.IMG_5035.JPG6.IMG_5059.JPG7.IMG_5055.JPG9.IMG_5040.JPG10.IMG_5042.JPG

Карам я от година и половина, през този период проблемите с колата са били, чисто битови. Миналата есен се беше напълнила с вода, защото бяха запушени дренажите, имах проблем с жилото на капака но купих ново жило, 1 – 2 задирания /все пак е ежендевна кола/, който са пребоядисани, шибидаха спря да се затваря, маркуча на високото налягане на хидравликата се беше спукал.  В общи линии това са „проблемите“ който колата ми е създавала.
Ето и нещата, който съм сменял ориентировъчно с дати:
Декември 2015 /преди около 30 хил.км/ са сменени ремъци и ролки, масло 15
w30, водна помпа, свещи и филтри /включително климатичните ролки и филтри/ + двата задни амортисьора с газови Kayaba, защото единият беше тръгнал.
Юни-Юли отново смених маслото 10
w40, акумулатора с TUDOR има гаранция на, която пише точната дата на покупка.
Август я закарах в сервиза за смяна на въздушен, бензинов, филтър купе. Тогава прегледахме дебитомера, дросела и бензиновата помпа, защото при натискането на газта /само на бензин/ колата се зачудваше – оказа се маркучето на бензиновата помпа, че имаше пукнатина и губеше дебит.
Септември преди около /5-6 хил км. смених цялата предница накрайници, носачи (
Vaiсo) ... и външни карета/.
Преди няколко дни колата започна да претреперва и я закарах в сервиза за смяна на свещи, кабели и 2 от лулите, че нещо не бяха в час.

„Забележките“ по колата са:
- Шибидаха не работи, отворих го и после го затворих с 300 зора и от тогава не съм го пипал, защото не ми е приоритет .
- Ел. прибирането на огледалата не работи /тръгват но спират/, вероятно са изскочили.
- Едното задно стъкло не работи/така я купих/. Машинката щрака но не върви.
- Забележки по фолиото на задните врати и задното стъкло.
- Бензиномера не отчита. Когато слагаха диодите на таблото спря да отчита, може и вината да е моя при връзването.
- Колата е с АГУ, не съм имал проблеми с него. Случвало се е колата да чатка но рядко и то в студено време.
В момента на студен двигател когато се обърне на бензин и се подаде рязко газ колата се зачудва за момент преди да се форсира. След като я закачиха в сервиза ми казаха, че понеже е с АГУ и като я карам на газ, колата започва да си търси дюзи и трупа грешки в следствие на, което влиза в авариен режим, който се отразява на масметъра. След като се зачистят грешките колата работи на бензин чудесно, но след като я покарам на газ и обърна на бензин пак го прави. Това го прави само на бензин и то докато е студена после почти не се усеща.
Лятото смениха изпарител и газов клапан.

Данъка за 2016 е платен. Застраховка до 23 Януари 2017. Преглед до Септември 2017. Винетка до края на Януари.

Като цяло е това, ако някой го интересува нещо нека пита, не крия нищо а и нямам зор да продавам колата за да го правя.

Телефон за връзка 0897737300.

Цената на колата е 3900 лв. с нови зимни гуми, купени чисто нови от ДИАНА - Ноември 2015
.
Гумите са 205/55/16. Bridgestone blizzak lm001. /само те ми струваха 600 лв. Мин. година/
Цената без гумите е 3500 лв.
Коментар на цената за момента не правя, описал съм всичко на дълго и на широко, сами може да си направите сметка какво купувате. Ако на някой не му харесва цената спокойно може да си купи едно „буки“ и да почне да сменя ... дано му излезе по-евтино!
 
Успех !


 

Редактирано от Multigrup
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги от ДНЕС колата се продава в едно малко по-различно състояние, с едно малко по-различно предназначение, но на една ДОСТА по-различна стойност. :steinigung:
КОЛАТА СЕ ПРОДАВА ЦЯЛА ... отворен съм към оферти. За връзка или на посочения телефон или на лично съобщение.
Яд ме е, че почти всичко по нея беше направено както трябва ...

4bbcce9cae.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...