Jump to content

Купувам за Ауди А6 Allroad 2.5 TDI


relefniq

Recommended Posts

Търся от снимките по-горе:

 

- управление на ел.стъклата - цялото модулче със здрав джойстик в добро козметично състояние.

- маркуч от кутията на филтъра към турбото - напълно здрав  - за 2.5 ТДИ АКЕ 180 к.с. 

- антена - здрава в много добро козметично състояние.

- предна решетка средна (пчелната пита) - тази под номера. Може и оферта за цяла броня ако няма предложения само за решетка.

- перфектни никел лайсни на вратите без забележки. 

 

Всичко това за A6 C5 Allroad 2001 2.5 TDI 180 k.s

 

Очаквам вашите разумни предложения.


Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колеги, хайде помагайте не мога да намеря:

 

- управление на ел.стъклата - цялото модулче със здрав джойстик в добро козметично състояние.

- управление ел. огледала - цялото модулче със здрави щипки за шофьорската врата.

- маркуч от кутията на филтъра към турбото - напълно здрав  - за 2.5 ТДИ АКЕ 180 к.с. 

- антена - здрава в много добро козметично състояние.

- предна решетка средна (пчелната пита) - тази под номера. Може и оферта за цяла броня ако няма предложения само за решетка.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

колега, 

 

- управление ел. огледала - цялото модулче със здрави щипки за шофьорската врата. .  = след няколко дневно прозвъняване по всички морги (някой даже ми се смееха, че ако намеря ще си купи 2 бр), си го поръчах от ebay / aliexpress . няма проблеми, с доставката към 40лв мисля, че дойде. бачка си вече 4та година. предполагам ще е същото и с модула за стъклата. 

антена - здрава в много добро козметично състояние.  = за 5-8-10 лв от всеки магазин за автоаксесуари.. не можеш да различиш дали не е оригинално... взех си даже покъса с няколко сантима.. подобре стои според мен. 

 

 

Редактирано от Cepro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...