Jump to content

Мултитроник - проблем


Yaki

Recommended Posts

Привет на всички преди дни си купих Ауди А6 Ц5 1.9тди 131к.с. мултитроник. Искам да ми отговори някой който е запознат защо не ми тръгва плавно колата в смисал иска или много плавно да подам газ в противен случай подскача чак.... както и защо в движение примерно с 90 или 100 има на всеки едни 7-8 секунди едно мигновенно придръпване  сякаш си махам крака от газта за част от секундата става и се повтаря???

Редактирано от Yaki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 20.11.2017 г. at 12:01, berkay написа:

Колега радвам се че се опитваш да ми помогнеш но съм толкова скаран с англййския а преводача не превежда точно какво е това което си ми пратил? Благодаря пак!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега сигурен ли си че е мултитроник а не типтроник?Колегата ти е дал адаптация на 6 степенен мултитроник.

Редактирано от Denyo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с шестстепенен мултитроник и имам същия проблем и не мога да намеря майстор които да ми направи тази адаптация в Смолянска област

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега вземи си един кабел и си я направи сам,ако трябва ще ти преведа какво трябва да правиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво може да и е колега и горе доло колко струва ремонта ако имаш представа и каде ги правят.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 27.11.2017 г. at 21:02, Denyo написа:

Колега вземи си един кабел и си я направи сам,ако трябва ще ти преведа какво трябва да правиш.

Колега аз се опитах да го преведа и не можах да разбера моя проблем ли е за адаптация и какво въобще означава това колата е мултитроник имам 6 виртуални предавки това знам само.бих искал да се свъжа с теб и да разговаряме 0898 98 52 29

Редактирано от Yaki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...