Jump to content

Търся Хром капаци за огледала на Audi a6 c5 98г.


Recommended Posts

Търся хромирани ( никелилани ) капачки за огледала за Ауди А6 Ц5 98г. Огледалата са голямо ляво и малко дясно. Можете да пишете тук или на email: atonito@abv.bg

Редактирано от toni_a6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега намерих един сайт на които ги продават на нормални цени. Пращам ти линка. Аз не съм решил още дали да поръчам, ако ги купиш кажи дали стават и дали стоят добре. 

Лек ден и дано да съм бил полезен

http://zaggituning.com/index.php?route=product/product&path=241_242_535_251&product_id=3436

ето и още един линк 

https://autopro.bg/hrom-kapaci-za-ogledala-za-audi-a6-04-085454

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега. Видях че едната фирма има магазин в София и другата седмица ще ходя да ги тествам на място, в обявата хем пише c5 хем от 94-97 година което не си пасва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги капаците от горните линкове не стават за audi a6 c5, пише c5 от 94 до 97 но са си за c4 (имат огромен луфт), момчетата казаха че това била грешка от производителя и вече не работели с тази фирма заради високите цени и слабото търсене. Звънях сигурно на всички обяви които излизат в България за такива капаци но не стигнах до никъде, на повечето места са свършили а на тези където ги има са за c4.

Търсенето продължава :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега за инфото.Жалко, много жалко. Значи ще се търси в китайските сайтове или ако излезне някакъв донор. Ако намеря нещо ще пиша

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...