Jump to content

Проблем с ABSа


jojijojov

Recommended Posts

Здравейте колеги,карам а4 б8 2009 и имам проблем с АБСа,запалих и светнаха няколко лампи за АБС ,ЕСП ,ТПМС,Ръчна спирачка и адаптирането на нивото на светлините! С ваг-Ком няма връзка с модула на АБС ! Дали някой се е сблъсквал с такъв проблем? Също така от както светнаха тези грешки колата немога да я изгася от първото натискане на ключа обикновено от третия път. Знам че старите АБС се прекъсваха някакви жички вътр ,но дали и при тези е така?Дали се ремонтират и къде(София) Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
  • 6 months later...
  • 3 years later...
На 9.04.2018 г. at 13:49, jojijojov написа:

Здравейте колеги,карам а4 б8 2009 и имам проблем с АБСа,запалих и светнаха няколко лампи за АБС ,ЕСП ,ТПМС,Ръчна спирачка и адаптирането на нивото на светлините! С ваг-Ком няма връзка с модула на АБС ! Дали някой се е сблъсквал с такъв проблем? Също така от както светнаха тези грешки колата немога да я изгася от първото натискане на ключа обикновено от третия път. Знам че старите АБС се прекъсваха някакви жички вътр ,но дали и при тези е така?Дали се ремонтират и къде(София) Благодаря предварително

Колега откри ли проблема наскоро се случи същото с моя автомобил

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 23.07.2018 г. at 20:44, nvuchova@abv.bg написа:

и аз имам същия проблем има ли развитие при теб

Колега какъв се оказа проблема с АБСа

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...