Jump to content

Слабо осветяване на оригинален ксенон


filchev

Recommended Posts

Здравейте, имам следния проблем и моля за съвет как да постъпя. Имам оригинален ксенон, на който не зная кога са му сменяни крушките и дали са сменяни. Светят малко в жълтия сектор. Проблема ми е че не осветяват пътя добре. Как да разбера кое ми е проблем- крушки за смяна или рециклиране на фаровете. От Варна съм и евентуално къде да отида за компетентно мнение. Благодаря предварително

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега рефлекторите на лупите са ти много зацапани.Аз минах през същия филм отворих си фаровете и ги почистих и станаха като нови а преди това бяха матови от мазен прахоляк които се махаше много трудно от рефлектора

20180721_083710.jpg

20180721_101541.jpg

20180721_102633.jpg

20180721_154147.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти има едно момче в Варна което ги прави фаровете ( и аз съм с орг ксенон) ходих да го питам и ми каза 150-200 лв ( отказах се ) на фар с подмяна на рефлектори слагане на защитно фолио и т. н. Казва се Фарове-лайв в фейса, както си прецениш. Друг незнам в Варна.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих кой да направи почистване в Асенов град. За 50 лв на БР. Ще почисти лупите и рефлекторните. Мисля да ги пратя.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То е фирма и да и аз попаднах на тях. Мерси все пак, но пак трябва да се отваря фара (разлепя) но ме е страх Нз как бачкат и за това не съм мислил да пращам .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз говорих с човека, каза че гарантира за работата си и няма проблем. Мисля да ги пратя, защото така все едно нямам фарове. Ще рискувам :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направи снимка сега за да знаеш какво виждаш после.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Имаш ли трептене на фровете?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се. Ще кача после какво е станало.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги реших да се пробвам да разглобя и почистя фаровете сам. Оказа се ме като се почисти лупите и светнаха малко повече, но ми направи впечатление че горната страна на рефлекторните леко са пожълтели даже покафинели (сано там). Не се маха с почистване...ра рециклиране ли са или така трябва да е. Единия е по-добре от другия7b6c86241c2204e5e9585cdda2d7d6b2.jpg36d7a81eb6579987120d6f1b3865676a.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...