Jump to content

Audi a6 4f allroad слагане на джанти 19"


Tsonyo

Recommended Posts

Здравейте интересуваме на f4 Allroad мога ли да сложа 19 ки джанти какъв размер трябва да са гумите и при евентуална повреда с въздушното при падане на задница или предница да не упират в купето заводско е с 245 45 18 

Редактирано от VBI
Заглавие!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора а гледам че на a6 4f стандартно за 19 ки дават размер 255 35 19 или там мога да бера ядове при евентуален проблем с въздушното 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да береш ядове понеже са по ниски. Но за оуроуд 245 40 19 ти е най-добрия размер. Може и 255 40 19, но диаметърът се увеличава с 1см

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ти благодаря. Да те питам тей като си доста запознат явно джантите 19 ките с какво J или  офсет незнам точно как е трябва да са че не ги разбирам грам но чета че и това има значение 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако питаш мен не слагай ниски гуми. Колата става голяма каруца, дори и с въздушно. Аз съм 245/40/18, но ще минавам на 45. Има тема и доволни колеги във форума.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

19ки с 8j или 8.5 j с размери на гумата 245 40 19 ще е по добре имам предвид борда на гумата да не е на равно с джантата ами да е по широк за да предпазва джантата и мисля ще изглежда по добре 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да излиза гумата от джантата пак няма да пази от драскотини. На твое място бих слложил по-широка джанта и гуми с голям борд, така ще се раздуят още повече.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...