Jump to content

Задна седалка Audi A6 C5 2004г


audi-S6

Recommended Posts

Здравейте колеги преди време купих кожен салон за моята кола но се появи проблем само при облегалката на задната седалка, оказа се че при мен е цяла + ербеци за разлика от повечето предлагани в интернет салони. Ако някой може да помогне с информация от къде да купя облегалка или цяла задна седалка подходяща за моят модел ще ви бъда благодарен. Цветът на салона е черен, Ауди А6 Ц5 Седан, облегалката на задната седалка е цяла. Прикачам и снимки на въпросната облегалка (тя е от моят заводският салон).

Ако някой може да преправи тази която имам от салона който закупих на моята кола дори е за предпочитане но трябва да се има в предвид че като падне облегалката на моята зад нея не се отваря багажното отделение а се вижда алуминиев гръб в чийто среда зад подлакътника има зарязан отвор вероятно за ски сак, но основата е лята заедно с купето! От Стара Загора съм но може да я докарам където се разберем да оправим проблема ) 0877927222 оставям телефон за връзка ако някой иска да се свърже с мен и да даде решение. Ще съм благодарен ако някой може да помогне.

viber_изображение_2019-11-29_14-11-49 с.jpg

viber_изображение_2019-11-29_14-11-49.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...