Jump to content

Инструмент клъстър


Vachkov

Recommended Posts

Здравейте , след наводняване на колата инструмент клъстера спря да ми работи , светят само определени светлини , не е предпазителя , на диагностика дава че няма комуникация с контрол модул J285 , дали е заминало таблото или си има някъде модул който отговаря за тази работа ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цена за табло , моето е цветно но дали има с повечко функции , като да отчита електронно скоростта , или това е само да ъпдейт на таблото ,и съответно дали ще стане ,  :Д , не го разбирам , несъм се интересувал , но както един приятел казва , всяко нещо което се е прецакало е повод за ъпгрейд

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Публикувано (Редактирано)

Коелги , помагайте , днеска дойде времето да си правя колата , реших да я закарам да я видят по обстойно и греда , не мърда , колата си пали , давам я на директ или спорт и не мърда , на свододна не мърда пак , пуснах ръчната и я отпуснах и работи ....съответно не е тя , а дисплея нали не ми работи и немога да видя дали превключва скоростите....Сега гледах и светлините които светят са същите както при компонент протекшъна ! 

 

Редактирано от Vachkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали е възможно да има някаква защита , когато не ми работи таблото , колата да не може да мърда , понеже забелязах че ако махна предпазителя на таблото (понеже постоянно светят 3-4 светлини и ми точи акумулатора) колата не може да пали (пали и гасне) . ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...