Jump to content

Климатроник клапи табло разглобяване


Recommended Posts

Здравейте, никога не съм правил теми, дано съм уцелил!Темата е за духалката за размръзяване, че е като затворена.Парно има и малко различни трески за делкане, но ме интересува защо спря тази клапа, че тогава спря да духа студено също.Усеща се на централната смесено.Студеното беше супер, поне 2 години.Откакто праех панела за климатроника спря студеното или тази клапа е към главната или пречи да се затвори топлата.

Моля за помощ защото искам и да я оставя на базар и да взема друга па това не е приятно без студено.Благодаря, предварително!

 

 

 

Климатроника си работи.Той е от друга мисля б5 седан или а6.Все пак не се чуват клапите или моторчето на климатроника.Незнам защо?Поетапно съм разглобил и уикенда ще довърша.Сваляне на кората табло.Останаха болтовете за рамата към таблото!?Снимки след работа имам напраени.Бирата е в тая клапа и защо не движат с жужене а си духа на степени иначе.Няма студено.

 

цитат Нафарфории към Слави- "...Нямаш, нямаш афторитет, (объркване) :D няма, няма, нямаш афторитет.....aaa да питам за црквата имаш ли рутер да сложиме,......ъъъ няма, нямаш афторитет..-Слави-тишина" :D:D:D

 

Редактирано от MartinA4 AFN HFE tdi 1.9
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейтее!Забравил съм как се пуска студеното щото беше зима и много други работи имах.Та панела на климатроника е от фейслифт и дали е оттова, но само, когато затворя духалките до вратите започва студеното.Па и топлото май.Ма важното е, че си спомних хаха.Все пак е забавно да има форум!Искам да знаете, че доста разбирам и аз.Даже днес смених ремък пистов или серпентинен на 110 000км закръглено ХАХАХАХХА.Наложи се и намерих сервиз.В чужбина съм доста време и се справям.Чао засега.Гледам некоа нова кола и се извинявам за излишната тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...