Jump to content

Решетка за халогени


ipb

Recommended Posts

Здравейте

Изглежда някой е имал голяма нужда от лявата ми решетка за халогена и си я е харесал.

Решетката е без отвор за халоген. Прикачвам я за да я видите.

Казаха ми, че имало два размера на тази решетка - 34 и 36см. Масово се продавали 36-сантиметровите, а моята най-вероятно била от 34см, които ги имало само оригинални за по 100лв. Първо ме питаха, колата ми с едната голяма решетка ли е по средата или с двете малки, визирайки колите преди фейслифта и тези след. Моята е от най-първите, 06.2003, която е с двете малки решетки и затова ми казаха че нямало да стане. 

Мислех че просто трябва да намеря някаква решетка из продавалниците, но явно ще трябва да ходя на място с ролетка и да ги меря.

Някакви съвети можете ли да ми дадете по темата? Предполагам имат някакви различни VAG номера, различните модели. 

Казаха ми че точно лявата била много търсена. Някой правил ли е някакви "подобрения" по тези решетки, за да станат по-трудни за изваждане? Гледам че е достатъчна една права отверка и 2-3 минути.

Ако са по 100лв тези решетки и утре пак мога да осъмна без нея, по-добре направо да търся нова броня и капак и да се фейслифтвам. Другия вариант е да ги боядисам и двете сребристи, в цвета на останалата броя. Така може поне малко да откажа бъдещи джебчии от тях.

 

1.jpg

Редактирано от ipb
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз слагах на моята пак 2004 станаха без забележки от интер карс около 18лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези по-късите са с два по-дълги "пръста".

Сега точно гледам и стари снимки на колата и наистина може да се забележи разлика, която изобщо не съм знаел че я има. Виждам че съм с тези с по-дългите пръсти. На втората снимка се виждат и вдлъбнатините на двата "пръста", които очевидно са от дългите. 

Дано и интер карс не ми кажат 100лв, което е просто абсурдно. За 100лв ще взема решетка от новите + халоген. В най-лошия случай, ще трябва да купувам от новите, да ги режа и да ги скъсявам.

Тоя тарикат наистина е знаел какво взима, като ми е свалял решетката. За утешение мога да кажа, че поне беше пукната и съм я запоявал, но пак си вършеше работа. Със сигурност бих я познал по шева, който направих и ще обиколя всичките А3-ки в квартала. 

-Ако четеш форума. Ако си я сложил на колата си, да знаеш, че ще я позная и ще те намеря!

2018-02-03 15.10.32-1.jpg

2020-05-01 14.57.49.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...