Jump to content

Проблем първо палене 2.0tfsi


Fotev95

Recommended Posts

Здравейте колеги имам следният проблем когато колата престой малко повече време без да съм я карал първото палене е доста трудно.Държи ниски обороти или гасне и работи като че ли е на 3 цилиндъра и след 10-20секунди се изчиства и заработва нормално.Нямам записани грешки,веригата на валовете ми се чува и ми казаха че може да е от нея.Та въпроса ми е някой сблъсквал ли се е с такъв проблем и може ли веригата да ми прави такива проблеми.(извинявайте много ако има такава тема но нищо не намерих конкретно)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веригата си я смени, но едва ли е от нея проблема. Като отвориш, шофьорската врата чува ли се помпата да покачва бензин? Като дадеш на контакт чакаш ли да спре помпата преди да въртиш да палиш? Ако всичко това е наред и когато колата се оправи върви и работи нормално замерете какво налягане дава помпата за ниско налягане, но преди това смени горивният филтър.

Изпратено от моят DRA-L21 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@MilanskiДа изчаквам я да спре и се чува като дам на контакт ,после пак работи малко неравномерно на бензин а на газ работи по добре.Сменен е филтъра свещите са сменени.Беше ми изписала грешка скоро датчика за ниско налягане и го смених и за обезвъздушаването в резервоара и него смених.

Редактирано от Fotev95
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Все още го имам този проблем.Ще ми кажеш ли на кой канал да проверя дюзите, веригата,помпата и всичко възможно да ми даде проблем,и какви стойности са в норма.Излиза ми грешка ниско налягане на горивото. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не зная дюзите къде се гледат, веригата и да щрака не е проблема в нея. Измерете помпите за гориво какво налягане дават.

Изпратено от моят DRA-L21 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се от тъпото газово на колата.Посъветваха ме да я покарам на бензин и да затворя крана на бутилката да видя дали ще има промяна.Днес сутринта  след минати 50км на бензин драстична промяна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...