Jump to content

Моля помогнете , шум когато пусна климатроника


Recommended Posts

Здравейте !

Когато пусна климатроника на ауди а 6 99 година запо4жа да шуми все едно се трият железа , имам чуството че е от една от перките на климатроника на радиатора има две перки едната май е за климатроника , когато го пусна на екон спира и като со изключа когато го пусна пак започва да вие моля помогнете ми имали някой с такъв проблем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте !

Когато пусна климатроника на ауди а 6 99 година запо4жа да шуми все едно се трият железа , имам чуството че е от една от перките на климатроника на радиатора има две перки едната май е за климатроника , когато го пусна на екон спира и като со изключа когато го пусна пак започва да вие моля помогнете ми имали някой с такъв проблем

Колега ходи ли да провериш в сервиз откъде е това свирене на климатроника. Аз съм с А4 турбо куатро и също ми свири(ремък или перка –не съм сигурен)когато го пусна, като след като поработи малко се оправя. Чудя се да я водя ли в сервиз за да не стане по-голям проблем или да си я карам така, защото климатроника иначе си работи добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

втулката е разбита в която лагерува оста на перката, на климатроника !!!! пробвайте като пуснете климата и почне да скърца да пръснете спрей за смазванекъм оста на перката и ако спре за малко значи е от втулката , при мен е същата работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте !

Когато пусна климатроника на ауди а 6 99 година запо4жа да шуми все едно се трият железа , имам чуството че е от една от перките на климатроника на радиатора има две перки едната май е за климатроника , когато го пусна на екон спира и като со изключа когато го пусна пак започва да вие моля помогнете ми имали някой с такъв проблем

Елато да го видим този шум - Сервиз "Ирис" - Автоклиматици

Тел.02-9630859,02-9631224

Моб.0888 400993,0888 551270

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...