Jump to content

не пали след свършване на горивото


patimi

Recommended Posts

Притежавам Audi 6 -автоматик,по време на едно изпреварване вероятно ми сварши горивото и вече не можах да я запаля.Направил сьм всичко необходимо по обезвъздушаването, но не и не .Има ли шанс да има повреда в ГНП ,моля за съвет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах подобен случай но на В4 TDI,дърпаха ме близо километър докато успее да обезвъздуши системата.Твоята е автоматик....ще трябва много въртене със стартера може би

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах подобен случай но на В4 TDI,дърпаха ме близо километър докато успее да обезвъздуши системата.Твоята е автоматик....ще трябва много въртене със стартера може би

blagodarq ti,

ima li veroatnost da e ГНП

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AKO си сигурен ,че е свършило горивото-добре,иначе ГНП-то има абсолютно същите симптоми.Как я прибра?

това което може да направиш е да напълниш горивния филтър с нафта и въртиш,ако грам не припалва много вероятно е помпата да се прецакала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AKO си сигурен ,че е свършило горивото-добре,иначе ГНП-то има абсолютно същите симптоми.Как я прибра?

това което може да направиш е да напълниш горивния филтър с нафта и въртиш,ако грам не припалва много вероятно е помпата да се прецакала.

В момента колата е в сервиз и констатират ,че е повредена подкачваща помпа.И сега си издирвам такава по разни доставки и фирми,като цената е от 300-650 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента колата е в сервиз и констатират ,че е повредена подкачваща помпа.И сега си издирвам такава по разни доставки и фирми,като цената е от 300-650 лв.

къде се намира тази подкачваща помпа че нещо се несещам :redface:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...