Jump to content

Питане за плейър


Recommended Posts

След разочарованието ми от Sony GT-710 , дайте идея кой от тези двата плейъра да взема ?

Pioneer DEH-P4900IB

Alpine CDA-9852RR

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм голям експерт но :hilezh: ще си кажа мнението виждам е никой не е писал още ,

1. Алпайн-а има БАС контрол , Пайниъра не виждам сякаш мисля че няма моят е DEH-4700MPB и няма също ,

тоест ако ще слагаш туба това си е важно - не е критично но е хубаво да го има.

2. Пайниъра си идва с дистанционно в комплекта - а за Алпайна май трябва да си го купиш

3. За пайниъра само хубави думи мога да кажа - определено е класи над ефтинийките . Моят си го карам 3 година и няма издънки звука е много чист и няма скачане и т.н. - те винаги са се славели с перфектно качество. Алпайн не съм ползвал но за тях също само хубави неща съм чувал

Ако горните двете неща не те накланянт нито към единия нито към другия който и да вземеш от двата няма да сгрешиш и двете марки са от водещите в бранша :blink:

Аз лично бих си взел такъв плеър сега с USB вход - да може да чете USB драйв - даже не ми трябва CD изобщо - намерих един такъв модел на Блаупункт обаче той е само с SD/MMC карта и струваше само 165лв :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...