Jump to content

Проблем с турбото на А3


diabolic

Recommended Posts

Здр колеги!!! Колата е ауди А3 2001 ТДИ 130кс пд Колата върви безпроблемно докато недостигне скорост от 140км и турбото се изклучва, колата преминава в авариен режим докато не я изгася от клуча за да се изчистят грешките в компа Това поведение е доста страно /поне за човек като мен който неразбира много/ а страното е че го прави всеки път точно на 140км а да караш ТДИ без турбото да работи е като омрял кон!!!!! Нов съм в този форум и се надявам да съм оцелил правилният раздел Благодаря на всички предварително и карайте "AUDI" страхотни машинки са!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр колеги!!! Колата е ауди А3 2001 ТДИ 130кс пд Колата върви безпроблемно докато недостигне скорост от 140км и турбото се изклучва, колата преминава в авариен режим докато не я изгася от клуча за да се изчистят грешките в компа Това поведение е доста страно /поне за човек като мен който неразбира много/ а страното е че го прави всеки път точно на 140км а да караш ТДИ без турбото да работи е като омрял кон!!!!! Нов съм в този форум и се надявам да съм оцелил правилният раздел Благодаря на всички предварително и карайте "AUDI" страхотни машинки са!

Ееее гледам май на всички е страно това!! Гледана е темата но никои няма идея от какво може да е :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее гледам май на всички е страно това!! Гледана е темата но никои няма идея от какво може да е :rolleyes:

Диагностика колега , само че кажи откъде си за да ти препоръчаме някой клубен майстор

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От ямбол съм но вече говорих със СУМИСТА по тела и се разбрахме. За него е познат проблема! На 12 или 13 ще съм в Софето при него за да оправиме проблемчето и ще чипосаме печката Аз сега се радвам на пъргавината на този мотор а си представям какво ще е след чипчето :blink: Ште коментирам след като колицата излезе от операционата. Благодаря много за помоща от ваша страна :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...