Jump to content

придърпва


milenic

Recommended Posts

Здравейте от няколко дена ми се случва следното.Карам си и изведнъж придърпва няколко пъти и колата няма вътък никакъв натискам газта,а тя не върви, по малка предавка същата работа.Спирам да заредя,след като заредих почвам да паля,да ама не въртене та чудо, еле по едно време запали и пак същата работа удошена до безобразие обръщам на бензин пак так.Така я оставих на паркинга след около 6 часа паля е супер колата огън върви та се къса като изминах 50-60 км пак същата работа все едно някой ме дърпа и пуска за малко от зад.Ако някой се е зблъсквал с такъв проблем нека да помогне.Благодаря предварително. :blackey:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се се досещаш за отговора - първо диагностика а после ще видим!

Диагностиката показа следното: 1.датчик на хол; 2.накакъв друк датчик; 3.дебитомер; 4.ламбда сонда.изчисти ми грешки и това е 20 лева,ама сега какво да правя ако трябва да ги сменям всичките трябва да тегля овърдрафт.и много ми е интересно компа му показва какви грешки е натрупало той ги казва на мен и това е ама не е сигорен от какво е точно проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Покарай малко и я закачи пак да видиш какви грешки има - може някой от тези които си имал сега да са стари

Точно така направих и се оказа след повторно включване на компа,че е този втори датчик,който съм номерирал под номер 2 намирал се до коляновия вал накъде някакъв датчик за скороста или нещо такова струвал около 100-200

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

А някой знае ли дали се сваля лесно и как по точно този датчик?Мисля, че е един с кабел около 50см. завършващ с букса

Редактирано от milenic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

смених датчика той си се казвал датчик на коляновия валвземах го за 83лв.а оригинален на бош струвал 150лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...