Jump to content

Търси се !


Recommended Posts

Дизел AEL ,ЧИТАВ комби някой мераклия да си продава кораба ? Или да знае каде се подвизава някой добър екземпляр , айде колеги давайте оферти или помагайте да намерим запазен змей..:::::::::::::::::::;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Дизел AEL ,ЧИТАВ комби някой мераклия да си продава кораба ? Или да знае каде се подвизава някой добър екземпляр , айде колеги давайте оферти или помагайте да намерим запазен змей..:::::::::::::::::::;)

колега имам 1 а6 1.9 тди читаво в 97 г има и клима ако инт лс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега след като дълго търсих и аз подобно животно, за времето за което търсих изпадаха малко автомобили и всичките бяха пълни барутарници мога да ти кажа от собствен опит че такава кола запазена радко се продава, да не кажа че всички които са се качили на такава читава не биха се засилили да я продават... то е ясно защо -поради същата причина поради която ти търсиш такава :rolleyes:

аз накрая си купих бензин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,наистина хубавите екземпляри нещо не искат да си ги продават хората.Да им се неначуди човек за какво са им тия гемии...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

да взема да продам моята вече ли.....................

Да,наистина хубавите екземпляри нещо не искат да си ги продават хората.Да им се неначуди човек за какво са им тия гемии...

как да я продадеш като всичкото тарикат баце..........искат хубава кола без пари..........

да карат TDS-ките и да плачат..........

:moon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...