Jump to content

ЧИСТАЧКИ


Guest Lord of the Rings

Recommended Posts

Покрай лошото време ми се наложи да си сменя чистачките. Бях забелязал, че лявата чистачка оставя доста голяма зона, която не се обхваща от нея. Опитах и сложих от ляво 600мм чистачка (фабрично идва с 550мм). Доволен съм от резултата. Вече ще карам така. Сега имам една чистачка 600 повече и когато ще сменям дясната ще си взема 550 за от там. И така ще ги комбинирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lord, а защо не си сложи и двете 600?

Дясната 550мм в прибрано състояни стига до самия край на предното стъкло. Ако се сложи по-голяма ще стърчи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като говорим за чистачки, какви и откъде купувате? Питам за истински чистачки, не за тоя от 4 лв. на Илиенци!

До сега бях с Бош от 35 лв взех ги от магазина на Бош на хладилника. Не мога да се оплача - добри са - обаче с тези от 5 лв ако ги сменям всеки 3 месеца със същите пари ще искарам повече.

Така е с всяка маркова стока освен за реалното качество даваш и излишни пари само заради марката (все пак за някои е важна именно марката) :roll: :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен не е, но ако кажеш къде има чистачки, които ще чистят перфектно поне 3-4 месеца, бих си ги купил...

Е, все пак тези ги взех вчера - след три месеца ще кажа, дали чистяят перфектно :shock::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шампион - 25 лв. - точно сега февруари ще направят 1 година. Никакви забележки!

БОШ - на една Омега направо ми скъсаха нервите, чистят прекрасно, но скърцаха ужасно! Незнам дали всички са така, или зависи от рамената и други...

Аз затова не си взех БОШ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с Шампион - дотук 2 месеца без проблеми.

Но имате предвид - в Шел продават едни цветни чистачки по 13-14 лв - скърцат ЖЕСТОКО!!! Никога не си купувайте от тях...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

az pak si vzeh za 4 leva ne ot Ilianci, a ot Metro

i to ne koga da e, a predi 5-6 meseca

mnogo sam dovolen

kato gi pusna da tarkat i chistiat, no kato ostanat na suho da vartiat i chat-pat pochvat da skarcat, koeto za men e normalno, a i kato niama kapki po stakloto, zashto da gi puskam da rabotiat?

kvi sa tezi ceni - 20-30-leva - da ne sa pozlateni?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

i az taka no ne sam dowolen

kato e toplo i karam bawno sa ok

no kato karam barzo i e studeno ostawjat edin sawsem tanak film ot woda po stakloto i kato e tamno e stawa koshmarno.

no prednoto staklo e smenjano i mozhe i da e to towa

kato probwam s shampion shte widja

ot bosh ne sam dowolen

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е спойлерчето помага пр икаране с висока скорост. За градско е без значение. Евтините чистачки го нямат. Затова си оставих старата - на пръв поглед е много лесно да го сложа на новата, ще се занимавам в неделя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не схващам :oops: сори:shock:)

Спойлера не се ли намира на самото рамо ,а не на самата чистачка,защото при има едно пластмасово отляво и не е на чистачката,а върху металната пръчка на кояти се закача чистачката..и при смяна си остава....или става дума за нещо друго :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не схващам  :oops:  сори:D)

Спойлера не се ли намира на самото рамо ,а не на самата чистачка,защото при има едно пластмасово  отляво и не е на чистачката,а върху металната пръчка на кояти се закача чистачката..и при смяна си остава....или става дума за нещо друго :roll:

При мене е на чистачката... :):) Но съм виждав да продават спойлери, които се монтират върху рамото - сетих се, като видях коментарите :shock:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...