Jump to content

/МАЙСТОРИ/ помооощ


Recommended Posts

значи появи се някакав шум прилича като на лагер /таки си мисля /и отвам на майстор оня я вдигна видя луфт в задните колела /верно имаше такав /и каза че са задни лагери смени ги пича 120лева с работата наистина беше паднала циментацията обаче шума си го има ,върнах се качих го да го повозя малко и тоя реши че са предни лагери ,сега вче не знам кво да правя ,проблема според мен е че виенето не спира и не намалява нито като завивам на ляво нито на дясно та помагайте с някой савет че следващия майстор може да ме посаветва да сменя двигателя

pp някой да е сменял предни лагери на главината колата е а4 2,6 96година

и има ли някой представа колко струват читавите

мерси пичове :D

post-2557-1142012695_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи появи се някакав шум прилича като на лагер /таки си мисля /и отвам на майстор оня я вдигна видя луфт в задните колела /верно имаше такав /и каза че са задни лагери смени ги пича 120лева с работата наистина беше паднала циментацията обаче шума си го има ,върнах се качих го да го повозя малко и тоя реши че са предни лагери ,сега вче не знам кво да правя ,проблема според мен е че виенето не спира и не намалява нито като завивам на ляво нито на дясно та помагайте с някой савет че следващия майстор може да ме посаветва да сменя двигателя

pp някой да е сменял предни лагери на главината колата е а4 2,6 96година

и има ли някой представа колко струват читавите

мерси пичове  :D

Да е ти е сложил некви стари лагери,а новите да си ги е прибрал.

Огледай също металната част на накладките да не опират в спирачния диск.Виж и ламарината-предпазител на спирачния диск да не сурка в него.Допускам и да е повредил новият лагер докато го е монтирал. УСПЕХ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, я иди на гумаджия да ти види гумите, защото аз така смених лагери на главина - предни, а се оказа, че виенето е от неравномерно изхабени зъби на грайферите. Иначе дадох около 120лв. за бройка, не си спомням каква марка и не знам колко са читави, едва ли са като оригиналните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да споделя малко горчив опит.Миналата година ми се появи шум от лагер.Чуваше се съвсем отчетливо отпред,слушах го аз,слушаха го и колеги-

отпред е!Смених и двата лагера,и пак същата работа-пак шуми и пак отпред.

Загубихме половин ден във возене,вдигане на крик и умуване.Та най-накрая се оказа заден лагер,който нямаше луфт и не шумеше ненатоварен,но ни побърка,докато го открием.Пиша това за да улесня някого,ако се появи такъв проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...