Jump to content

Ауди А4 - Автоаларма Проблем


Recommended Posts

Здравейте,

Поставиха ми на личния автомобил Audi A4 (1998 г. 1.6, 101 hp, седан) автоалармена система Saturn M6

В началото ми обещаха, че колата ще има функцията на самозаключване след няколко секунди ако съм натиснал неволно дистанционното и колата се е отключила. Но след като постави алармата и ми взе парите - работника ми каза, че колата нямала начин как да приеме тази функция и затова не може да се инсталира.

Вярно ли е това, че моя модел Audi A4 - не може да приеме функция на самозаключване?

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако нямаш централно- вярно е.

Иначе може, има я от версия М2 насам. По подразбиране е активирана.

Ти пробва ли дали сработва при теб?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако нямаш централно- вярно е.

Иначе може, има я от версия М2 насам. По подразбиране е активирана.

Ти пробва ли дали сработва при теб?

Здравей,

Имам си централно заключване

И ми стана странно как майстора първо каза, че ще има тази функция и после или я е забравил да я постави или нещо е объркал според мене и не му се е занимавало да я преправя после.

Ми пробвах функция още при майстора, т.е. върнах се при него втори път след като тествах функцията и разбрах, че я няма и го питах как така нямам функцията, за която ми е обещал.

И сега искам да узная дали наистина има възможност на моето Ауди А4 1998 да има такава функция на самозаключване или не може - както твърди майстора?

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш такава функция колега и можеш да си я активириш и сам, ако не ти се занимава с този "МАЙСТОР", който те разиграва така. Би трябвало да ти е дал книгите към самата аларма и там си пише как да влезеш в сервизен режим и как да си настроиш самата функция. Ако не ти ги е дал можеш от интернет да си ги свалиш. По-късно ще сканирам моята и ще ти я пратя. тя е М5, но разликите са минимални.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изтегли си инструкциите за монтаж от тук за твоя тип аларма.

Ще видиш, че функция номер 9 е повторно включване. Описано е и как се програмира посредством аварийния бутон и контактния ключ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Имаш такава функция колега и можеш да си я активириш и сам, ако не ти се занимава с този "МАЙСТОР", който те разиграва така. Би трябвало да ти е дал книгите към самата аларма и там си пише как да влезеш в сервизен режим и как да си настроиш самата функция. Ако не ти ги е дал можеш от интернет да си ги свалиш. По-късно ще сканирам моята и ще ти я пратя. тя е М5, но разликите са минимални.

Поздрави.

Благодаря много!

Да имам книгите! Ще видя какво мога да направя сам.

Редактирано от ceco_valchev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...