Jump to content

:-)


Guest RED-AUDI

Recommended Posts

Vsichko za flanelkite veche e na lice - ot utre zapochva shtampovaneto, a do sriada(spored men do petyk :) ) shte stanat. Shte se subirame li specialno za razdavaneto im?

i...

dosta malko hora utochniha kakvo tochno iskat da imat na gyrba na T-shirtkie - GECKO i QUATRO ili AUDI i krugovete.... i taka az shte triabva da izbiram i mai posle shte ima syrditi - " shto na men tova, kato onova poveche mi haresva" :roll:

ZA celta, neka vseki koito ne e utochnil, a ima pretencii da vzeme da drasne podrobnostite ili tuk ili v konkretnata tema po toia vupros(no NE kato lichni postove ili na e-maila)

inache shte razchitate na vkusovete mi samo:roll: :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

neka da napravim sreshta i tam she se vidim vsichki - togava shte vzimam poruchki i za sledvashtite flanelki :roll:

предложения за среща?

RED-AUDI на теб кога ти е удобно...все пак от теб зависят нещата 8)

ще се съобразим с твоето време

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ochakvam, che flanelkite se praviat (vchera sutrin ne biaha pochnati oshte - no kazaha, che vednaga gi pochvat)...tova oznachava, che do petuk (kakto po-rano kazah) - she stanat...

ZA taia nedelia iavno niama da mojem da se organizirame, no za sledvashtata nedelia- mislia, che vsichko she e na 6 !

ako iska niakoi -da puska suobshtenie za sledvashtata nedelia 14.03.

a ako ima niakakva makar i minimalna izdunka - vednaga she pisha.

Taka che - veche ot vaz zavisi :-))) Na men she mi e nai-lesno :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...