Jump to content

Спортни пружини за Ауди 80 Б4


Recommended Posts

Пружините са на ауди 80 б4 спортни(4 бр предни и задни),мисля че са сложени без да се сменя амортисьора.затова продавам само тях.Ако се окаже че амортисьорите са спортни ще ги дам с тях естествено :lol: Снимки нямам защото в момента са на колата и карам с тях,понеже нямам други.

За цена не знам колко струват , за обикновена пружина тук във форума ми искат от 30 до 40 лв.Аз не съм лакум за пари затова ще ги пусна на 30 лв за да мога да си взема обикновени , целта ми е да си направя колата а не да печеля :zustimm:

При интерес ще снимам пружините и ще ги кача в тази тема.

Колата има и спортна решетка отпред на капака(марка KAMEI). Тя също се продава или заменя за оригиналната.Цената и е същата като на оригинална решетка втора употреба тук във форума. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кажете как да разбера дали само пружините са сменени или са сменени и амортисьорите ?

пружини от ауди 80 Б3 стават ли за Б4 ??? Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да но само предните задните са различни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извинявам се за тъпия въпрос,но как предните пружини от ауди Б3 ще стават на ауди Б4 като туко що гледах мойто Б3 и на комшията Б4 сравних ги ........ и какво се оказа 4е на Б4 пружините са с 6 навивки и стоят много близко навивките една до друга.

При Б3 стоят обратно на това което написах .... ? Защо? значи не са еднакви !!!

ето снимки на спортните пружини и на какво разстояние е гумата от калника :flehan:

телефон за връзка или информация 0890 921 055

Редактирано от auditos
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бартера отпада вече като вариант.

Вече се продават по 30 лв бр. след като взех обикновенни пружини от моргата :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...